Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Student Late Night keert terug bij MNM: zes avonden vol jong talent

(0 recensies)

Tijdens de krokusvakantie organiseert MNM opnieuw Student Late Night, een week waarin jonge mediastudenten de kans krijgen om radio te maken op de jongerenzender van VRT. Van 3 tot en met 8 maart presenteren studenten van zes verschillende hogescholen elke avond tussen 20:00 en 22:00 uur hun eigen programma, begeleid door MNM-dj Evelyn De Backer.

 

De deelnemende hogescholen en hun thema’s zijn:

  • Maandag 3 maart – AP Antwerpen: Jongeren en uitgaan in 2025. Studenten onderzoeken hoe jongeren tegenwoordig feesten, met gesprekken met festivalgangers en de organisator van Suikerrock. Dj Michael Amani deelt tips over het starten van een dj-carrière.
  • Dinsdag 4 maart – Howest Kortrijk: Guilty pleasures. Van gekke eetcombinaties tot fanfictie en interviews met superfans, niets is te gek. Luisteraars delen hun eigen guilty pleasures.
  • Woensdag 5 maart – Arteveldehogeschool Gent: Levenslessen die je niet op school leert. Hoe solliciteer je? Wat doe je met een belastingbrief? Studenten verzamelen tips van experts en delen grappige ervaringen.
  • Donderdag 6 maart – PXL Hasselt: De betekenis van een bucketlist. Psychologen en ervaringsdeskundigen vertellen over waarom mensen zo’n lijst maken. Een 17-jarige met een terminale ziekte deelt zijn verhaal over het afvinken van zijn dromen.
  • Vrijdag 7 maart – Thomas More Mechelen: De ultieme feestuitzending. Met de beste feestmuziek, een blik op remixes en tips om nieuwe mensen te leren kennen op feestjes. Een dansleraar geeft live een dansworkshop.
  • Zaterdag 8 maart – RITCS Brussel: Humor en lachen. Luisteraars delen hun grappigste momenten, een comedian vertelt over de kracht van humor en er is aandacht voor lachtherapie.
  • Springplank voor radiotalent

Student Late Night is een traditie binnen MNM en biedt een platform aan jong talent. VRT zet zich hiermee in voor de ontwikkeling van nieuwe radiomakers. In voorgaande jaren zijn verschillende MNM-dj’s, zoals Dorianne Aussems en Kawtar Ehlalouch, via dit initiatief doorgegroeid tot vaste stemmen op de zender.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.