Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Rik Welling tijdelijk benoemd tot directielid NOS

(0 recensies)

De raad van toezicht van de NOS heeft Rik Welling tijdelijk benoemd tot lid van de directie. Hij begint op 18 maart en volgt zakelijk directeur Geert Hofman op, die eerder heeft aangegeven per 1 mei te vertrekken. Welling blijft in deze functie tot eind 2025.

Binnen de NOS zal Welling zich richten op de bedrijfsvoering en strategische projecten. Daarnaast zal hij samen met Renate Eringa de dagelijkse bestuurlijke leiding en besluitvorming op zich nemen.

Welling heeft ruime ervaring in de media- en bedrijfswereld. Hij werkte tien jaar bij RTL, onder andere als CFO en COO, waar hij verantwoordelijk was voor strategie, operationele processen en de digitale transitie. Daarnaast heeft hij verschillende rollen vervuld in financieel en strategisch advies binnen de media en consultancy.

Met zijn benoeming krijgt Welling een belangrijke opdracht binnen de NOS. De raad van toezicht benadrukt dat zijn kennis en ervaring essentieel zullen zijn om de continuïteit en verandering binnen de organisatie in goede banen te leiden. In een tijd waarin de publieke omroep te maken heeft met digitale ontwikkelingen en organisatorische veranderingen, wordt zijn bijdrage als waardevol gezien.

Afbeelding: Rik Welling (foto NOS/Yamilé Molenaar)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.