Ontspannen Dag van de Arbeid met de Slacker 60 op Willy
Op donderdag 1 mei programmeert Willy een speciale uitzending voor de Dag van de Arbeid. Tussen 13:00 en 18:00 presenteert Iwein Segers de Slacker 60, een selectie van zestig rustige en sympathieke nummers die luisteraars in de juiste sfeer van ontspanning brengen.
De Slacker 60 bestaat uit tracks die niet aanzetten tot werk, maar eerder uitnodigen tot relaxen. De Dag van de Arbeid, traditioneel een rustdag waarop de arbeid wordt neergelegd en bedrijvigheid tijdelijk stilvalt, vormt het perfecte moment voor dit muzikale initiatief.
De Slacker 60 is geen nieuw concept. Op 1 mei 2014 presenteerde Iwein Segers het programma voor het eerst, toen tussen 13:00 en 16:00 uur op Willy. Sindsdien zijn enkele vaste waarden onderdeel geworden van de lijst. Bands als Pavement, The Lemonheads en Teenage Fanclub zijn bekende namen die steevast opduiken, aangevuld met Belgische artiesten zoals BLUAI, Cloudy-Oh en Soft Boy.
Luisteraars worden ook dit jaar uitgenodigd om via de Willy-app hun favoriete slacker-track in te sturen. Zo krijgen zij de kans om hun muzikale voorkeuren terug te horen tijdens de uitzending.
De top 10 van de Slacker 60 in 2024 bestond uit:
EELS – That Look You Give That Guy
Pavement – Cut Your Hair
The Lemonheads – It’s a Shame About Ray
Buffalo Tom – Wiser
Kurt Vile – Pretty Pimpin’
The Breeders – Divine Hammer
The Dandy Warhols – Bohemian Like You
Dinosaur Jr. – Feel the Pain
Grant Lee Buffalo – Fuzzy
Beck – Loser
De volledige lijst van 2024 is terug te zien op Hitnoteringen.
De Slacker 60 is te beluisteren op Willy, op donderdag 1 mei van 13:00 tot 18:00 uur.
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.