.png.336ac4375e4a89354ad3a118ae3c89e7.png.1dbac1ac541c062fcaa85c8b3387af36.png)
Jan de Hoop voorlopig niet op Radio Gelderland door hartinfarct
Jan de Hoop is de komende tijd niet te horen op Radio Gelderland. De presentator is afgelopen vrijdag getroffen door een hartinfarct tijdens zijn vakantie in Zeeland. Hij werd met spoed opgenomen in het ziekenhuis in Terneuzen.
De 70-jarige radiomaker werd wakker met pijn in zijn borst, keel en kaak. Aanvankelijk dacht hij dat het om iets onschuldigs ging, maar toen de klachten verergerden, werd 112 gebeld. De ambulance arriveerde met sirene op de camping waar De Hoop verbleef, waarna hij direct werd overgebracht naar het ziekenhuis.
Daar werd vastgesteld dat hij een hartinfarct had, veroorzaakt door een verstopping in een zijtak van een kransslagader. Deze is vervolgens succesvol verwijderd. Zondag mag De Hoop het ziekenhuis verlaten, maar hij moet het naar eigen zeggen zeker een maand rustig aan doen.
De Hoop zou vandaag zijn programma De Hoop op Zaterdag live presenteren vanaf een camping, als onderdeel van de zomerserie De Hoop op vakantie. Zijn collega Cindy de Koning nam de uitzending over.
Sinds 2016 is De Hoop te horen bij Radio Gelderland, waar hij elke zaterdagochtend zijn programma verzorgt.
Afbeelding: Jan de Hoop en Cindy de Koning (foto Omroep Gelderland)
Recommended Comments
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.