Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

DAB+ bereik in Oost-België uitgebreid met zender in Recht

(0 recensies)

De ontvangst van digitale radio in Oost-België is verder verbeterd door de ingebruikname van een extra DAB+-zender. De multiplex voor de regio wordt sinds kort ook uitgezonden vanaf de locatie Recht bij Sankt Vith.

De nieuwe zender zendt uit op kanaal 8A en heeft een zendvermogen van 200 watt. Door deze uitbreiding worden eerder bestaande ontvangstproblemen in en rond de regio Recht aangepakt. Daarmee wordt de kernvoorziening in het Duitstalige deel van België verder geoptimaliseerd.

In de multiplex zitten zes radiostations die zich richten op Oost-België: BRF 1, BRF 2, Radio Contact Ostbelgien Now, Radio 700, Radio Sunshine en 100’5 Das Hitradio. Deze stations zijn dankzij de nieuwe zender voortaan in betere geluidskwaliteit te ontvangen, zonder storingen of ruis.

De uitbreiding maakt deel uit van een bredere inspanning om digitale radio via DAB+ in België verder te ontwikkelen. Vooral in gebieden met beperkte ontvangst worden daarvoor aanvullende steunzenders geplaatst.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.