Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Radiotrefpunt

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Radio 8FM maakt comeback in Brabant op FM en DAB+

(0 reviews)

Radio 8FM is vanaf 1 september weer te beluisteren op de FM en DAB+ in Noord-Brabant. Het station neemt de plek in van Radio 10 Brabant, dat de afgelopen jaren uitzond op deze frequenties. De terugkeer van 8FM volgt nadat vergunninghouder TiDa in de veiling van niet-landelijke commerciële radiofrequenties kavels B21 en B22 wist te bemachtigen, inclusief bijbehorende DAB+-capaciteit.

Voor veel luisteraars is Radio 8FM een bekende naam. Meer dan twintig jaar was het station een vaste waarde in Brabant. Eind 2019 verdween het station van de FM-band en werd de zendtijd overgenomen door Radio 10 Brabant. Dit was destijds een strategische keuze, aangezien Radio 10 toen nog onvoldoende bereik had in de regio. Inmiddels is de landelijke dekking van Radio 10 sterk verbeterd, waardoor de regionale editie overbodig is geworden. Ook veranderingen in de regelgeving hebben ruimte gemaakt voor de terugkeer van Radio 8FM.

Met de herstart keert Radio 8FM terug naar zijn vertrouwde profiel als classic hits-zender. De muziek vormt opnieuw het hart van de programmering. Daarnaast wordt ingezet op gepresenteerde programma’s met nadruk op de Brabantse identiteit.

Er wordt geïnvesteerd in zowel de inhoud als de technische kant van de zender. Volgens TiDa zijn er plannen om het succes van eerdere jaren te evenaren en op onderdelen te verbeteren. Daarbij blijft de focus liggen op een breed muziekprofiel, gecombineerd met regionale betrokkenheid.

0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.