Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Groot Nieuws Radio breidt uit met wekelijkse podcast gepresenteerd door Annemarie Biljard

(0 recensies)

Vanaf 5 september verschijnt de nieuwe podcast Groot Nieuws van de Week, gepresenteerd door Annemarie Biljard. De productie is een uitbreiding van het aanbod van Groot Nieuws Radio en is bedoeld voor luisteraars die behoefte hebben aan verdieping bij actuele thema’s en geloofsvragen.

De wekelijkse afleveringen richten zich niet alleen op nieuws uit de samenleving, maar ook op onderwerpen die specifiek christenen raken. Daarbij is er ruimte voor reflectie en inspiratie. Volgens de makers krijgt de podcast eenzelfde toon als de vertrouwde radiogesprekken: open en betrokken, met respect voor uiteenlopende standpunten.

Annemarie Biljard leidt de gesprekken en gaat in op thema’s die relevant zijn voor het dagelijks leven en de geloofsbeleving. In de afleveringen komen persoonlijke verhalen, verdiepende interviews en gesprekken met verschillende invalshoeken aan bod. Het doel is om niet alleen actualiteit te belichten, maar ook een boodschap van hoop en bemoediging mee te geven.

Elke vrijdag verschijnt er een nieuwe aflevering. Daarmee ontstaat een vast ritme waarin luisteraars wekelijks actuele onderwerpen kunnen volgen. De podcast biedt meer ruimte om onderwerpen uit te diepen dan doorgaans mogelijk is tijdens de reguliere radio-uitzendingen.

De afleveringen van Groot Nieuws van de Week zijn vanaf 5 september beschikbaar via de app van Groot Nieuws Radio, de website en de bekende podcastplatforms.

Afbeelding: Annemarie Biljard (foto Groot Nieuws Radio)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.