Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Radiotrefpunt

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BNR Nieuwsradio heeft een nieuwe stap gezet binnen haar digitale strategie door video toe te voegen aan haar aanbod. Vanaf vandaag zijn videoversies van podcasts en nieuwsfragmenten beschikbaar in de vernieuwde BNR-app en via BNR.nl. Hiermee wil de zender haar journalistieke inhoud toegankelijker maken voor een breder publiek.

De toevoeging van video moet ervoor zorgen dat podcasts en nieuws beter deelbaar en zichtbaarder worden. Volgens de redactie speelt beeld een steeds belangrijkere rol in de manier waarop mensen nieuws en verhalen beleven. BNR wil daarop inspelen door luisteraars de mogelijkheid te geven om niet alleen te luisteren, maar ook te kijken naar de programma’s en nieuwsitems van het station.

De videofragmenten starten met enkele van de bekendste BNR-podcasts, waaronder Boekestijn en De Wijk, Napleiten en Zolang Het Leuk Is met Wilfred Genee. Daarnaast zijn er dagelijks korte nieuwsfragmenten beschikbaar die de belangrijkste ontwikkelingen samenvatten. Daarmee krijgt het publiek de kans om BNR-journalistiek zowel hoorbaar als zichtbaar te volgen.

Met deze uitbreiding verstevigt BNR haar positie als platform voor nieuws, duiding en verdieping gericht op professionals in Nederland. De vernieuwde app is vanaf vandaag beschikbaar voor iOS en wordt in de komende dagen gefaseerd uitgerold voor Android.

0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.