Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst

Weer eens tijd gemaakt voor een nieuwe batch knipsels voor wikiradio.nl

Meer dan 210 verse oude knipsels.

Eigenlijk was ik al een tijdje op zoek naar meer informatie over de Flight-in show van Veronica die ze in 1973 samen met de Haagse Courant en de KLM organiseerde. De volle doos met knipsels die ik in ontvangst mocht nemen bracht een behoorlijke schat aan toch weer nieuwe oude knipsels en dus ook over deze Flight-in show.

Verder o.a. berichten over de klap die Rob Out uitdeelde in een café na wat opmerkingen over Veronica. Storing door Veronica in Zweden, “Ghadaffi financiert etherpiraat”over o.a. de Mebo, “Men vraagt maar ome Frans kan zijn draai niet vinden”, advertenties van Club Veronica, Veronica schorst Klaas Vaak, Veronica aast op Luxemburgse zender, Amerikaanse onderscheiding voor Joost den Draaijer, Lex Harding in de Tina en1 jaar Radio Monique.

Ook de eerste 5 edities van Europop Magazine uit 1971 en ’72 en Beatwave international uit 1971. Met dank aan Robert Briel, Hans Meijering en de Stichting Norderney voor het materiaal uit het Bull Verweij archief. Aan de rechterkant staat een downloadknop om de grote files goed te lezen.

Voor de laatste update: Laatste update wikiradio.nl

Voor alle knipsels: WIKIRADIO.NL

 

19770723_Accent_Ghadaffi financiert etherpiraat 01.jpg

19730721_HC Klaas Vaak past niet meer in Veronica familie.jpg

19730804_HC_ Allereerste flight in bijna volgeboekt Veronica.jpg

197203_Europop magazine 5_6-1.jpg

19791208_Tel_Veronica aast op Luxemburgse zender.jpg

Geplaatst

"De wereld is klein"

 

Gerda, onze chef discotheek was in 2005  op vacantie in Portugal en kwam een vrouw tegen die in 1973 reisleidster was met de Veronica Flight In show naar New York. Ze heeft mij, Gerda, een foto

meegegeven, gemaakt op 13 november, 

 

Dat zijn mooie ontmoetingen !

Groeps Foto kopie x.jpg

  • 4 years later...
Geplaatst

Pas vanmorgen ontdekte ik dat het Euopop Magazine heeft bestaan en was verbonden aan de RNI Mobiele Discotheek. Na wat googlen zag ik dat jij een aantal van deze magazines hebt ingescand en on-line hebt gezet, Alex. Da's hardstikke leuk! Ik ga ze 's lezen. Hartelijk dank voor het beschikbaar stellen!

Doe mee aan het gesprek

Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Antwoord op deze discussie...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.