Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Interviews Lex Harding

Featured Replies

Geplaatst

Hallo mede forumbezoekers. Ik ben op zoek naar een aantal programma's waarin mijn radioheld Lex Harding te gast was.

Ik weet niet de exacta data's meer maar misschien dat jullie me kunnen helpen aan:

 

2007 Lex bij Rob Stenders op KX Radio openhartig. Lex heeft platen meegenomen en tussendoor praat Rob met hem over het zeezenderverleden en de VOO.

1984 Lex is te gast bij Frits Spit in de Top 50 en presenteert ook mee.

Podcast Hans Schiffers, exacte uitzenddata weet ik niet maar de favoriete top 5 van Lex komt aan bod.

2013 Lex is te gast bij Radio Gelderland waar hij praat over zijn boek "De Reis Van Mijn Leven".

Stenders Late Vermaak. Deze zal vast wel te krijgen zijn via het Stender verzameltopic alleen weet ik de datum niet. Lex praat over zijn boek en beoordeelt een jonge jock die het vak wil leren.

Lex te gast bij Tineke, volgens mij was dat vorig jaar en ook dit jaar weer.

En eentje waarin hij te horen tijdens de geschiedenis van de Top 40, 2004, gepresenteerd door Bart van Leeuwen na aanleiding van 40 jaar Veronica.

 

Verder zijn andere opnames van Lex ook welkom. Ik vind het altijd weer fascinerend om de man te horen praten.

Geplaatst

Jeemig Dave,

 

Ik denk dat je niet vaak op dit forum hebt gekeken.

Er was-is zoveel……………...

 

Maar ik begrijp dat je opnamen van NA 1974 bedoeld ?

Geplaatst
  • Auteur

Klopt Juul. Alles is in het verleden hier en bij de buren voorbij gekomen. Ik nam alles wel mee om te beluisteren en was bezig om alles veilig te stellen alleen liet de externe harde schijf me vorige week na 6 jaar trouwe dienst in de steek. Gelukkig zijn er veel fijne mensen hier die me te hulp zijn geschoten. De vele opnames van Lex moesten ook nog worden overgezet maar daar kwam ik helaas niet meer aan toe.

Geplaatst

Ik verbaas me steeds weer over mensen die alles downloaden op een schijf en dan "vergeten" een backup te maken……………..

Ik heb al onze Veronica opnamen op 3 veschillende schijven weg geschreven. En dan liggen er ook nog kopieen bij Ad en Niels.

Gewoon een backup strategie maken hé?

 

Het is net als die mensen die bijvoorbeeld een belangrijke familie gebeurtenis vast leggen op hun telefoon en dan die telefoon kwijtraken. En dan is de wereld te klein.

Maar goed, ik heb wel wat Lex bij Omroep Gelderland maar da's video.

En ook nog veel foto's van de reis door Afrika, die Lex onderweg stuurden naar vrienden en fam. 

 

 

Sterkte met je zoektocht.

Geplaatst

Hier ook alles in drievoud. Het valt me toch wel op hoe ongelofelijk kwetsbaar die digitale opslag is. Cassettebandjes van meer dan veertig jaar oud (waarvan ik altijd dacht dat ze een zeer beperkte levensduur hadden) draaien vaak nog als een tierelier, maar zo'n externe hd geeft het soms al na een paar jaar op. Ik heb mijn eerste hd al eens moeten vervangen.

bewerkt door Paul
aanvulling

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.