Harry Knipschild heeft in juli 2013 een mooi verhaal over het leven van Gerard geschreven. Twee jaar later was Gerard overleden. Zijn tijd bij Veronica komt natuurlijk ook aan bod . Een passage:
..Radio Veronica was een muziekstation voor het hele gezin, van jong tot oud. Het was een gouden formule. Gek dat dat soort zenders niet meer bestaan.
Zo was er ook een programma met country & western-muziek.“Een half uur in de week. Twee studenten kwamen af en toe uit Amsterdam en zetten het dan op de band.
Maar op een keer kwamen ze niet opdagen. Willem van Kooten, de nieuwe programmaleider in 1964, had een eenvoudige oplossing: ‘Dan maak jij het programma voortaan maar!’ Ik sputterde nog tegen met woorden als ‘Ik ken alleen maar Buck Owens en Johnny Cash’, maar dat hielp niet. Tegen wil en dank kreeg ik van Willem ook nog eens de titel ‘Cowboy Gerard’. Met die bijnaam heb ik me nooit lekker gevoeld”.
http://www.harryknipschild.nl/harryknipschild.nl/79-artikelen-popmuziek/311-154-het-verhaal-van-gerard-de-vries
Salut
Leendert