Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Klassement

  1. Vincent

    Administratoren
    48
    Punten
    28.603
    Aantal bijdragen
  2. Jan-Fre

    Leden
    23
    Punten
    2.601
    Aantal bijdragen
  3. martinja

    Leden
    14
    Punten
    8.244
    Aantal bijdragen
  4. 11
    Punten
    2.992
    Aantal bijdragen

Populaire bijdragen

Inhoud met de hoogste waardering op 24-02-20 in alle secties tonen

  1. Heb nog enkele opnamen gevonden en in mp3 omgezet.. https://pixeldrain.com/u/svz8EWc1 en deel 2 https://pixeldrain.com/u/VW7NGx5B Nog een uitzending einde 1985 op de 1008 https://pixeldrain.com/u/8dCfA97K en deel 2 https://pixeldrain.com/u/gGHhXZd4
  2. Anthony Parkins is Toon Zweger, al een tijd overleden aan een ziekte , ik denk wat jaren voor 2010 zijn vrouw gaf aantal programma's aan Ronny van het Brabants Archief die jij o.a denk ik digitaliseerde voor hem! ofwel kreeg je ze Volgens mijn info, was het omroep Eindhoven dat de naam E-FM gebruikte en dan Studio40 Martin ge bent uit de omgeving, ik uit Vlaanderen! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Henk Kruize woonde toen ik jouw ooit mailde over hem , eindje van je vandaan en ik melde het en de straat maar het interesseerde je toen niet. Dat is lang geleden. Dit toen ik je ooit mailde erover dat hij kamer vol recorders had en banden enfin een deel van zijn tapes digitaliseerde ik , bedoel de omruil tapes van Theo uit Goes waarmee ie ooit ruilde in feite stonden er een hoop copies op van zijn verzameling , de tapes afkomstig via ruiling met Theo Henk verdween uit mijn beeld toen email adres niet meer werkte voor de rest weet ik niks over hem na de het laatste contact lang geleden
  3. 2 punten
    Herinner mij dit ook nog,was aan het luisteren ook om 12 u s'nachts die bewuste dag,heb ook nog ergens een opname hiervan liggen.Om 12 u middernacht gingen ze uit de ether om zogezegd over te schakelen naar het zendschip,na een tiental minuten waren ze er weer op 103,5 FM en mijn signaalmeter op mijn tuner gaf plotseling veel meer signaal. Ze hadden enkel een andere zender in gebruik genomen die duidelijk veel meer zendvermogen had dan voorheen.
  4. KRO-R3-19891001-1800-1900-RockyTuhuteru-TijdVoorToen-Okt79-EersteMetRocky
  5. Op 17 mei is het precies zestig jaar geleden dat de eerste officiële uitzending van Radio Veronica te horen was. Het was de start van de commerciële radio én de grondlegging van de radio zoals hedendaags nog te horen. Om het bestaan van de zender te vieren gaat Veronica samen met haar luisteraars op zoek naar de meest legendarische radioshow die in het collectieve geheugen van de luisteraars zit. Zij kunnen vanaf vandaag hun stem uitbrengen via radioveronica.nl. Het populairste programma wordt op de verjaardag van Veronica, 17 mei, verrast met een award. Radio Veronica gaat vanaf vandaag samen met haar luisteraars op zoek naar het meest legendarische radioprogramma van de zender. Luisteraars kunnen tot en met zondag 22 maart hun stem uitbrengen, waarna op 17 mei bekendgemaakt wordt welke show het populairst is. Luisteraars kunnen bijvoorbeeld kiezen uit iconische programma’s als 'Bart & de Zwart', 'Countdown Café', 'Curry & van Inkel', 'Evers in het Wild' en 'Jensen in de Ochtend', maar ook op programma's die momenteel te horen zijn op de zender. Op vrijdag 22 mei viert Radio Veronica haar zestigjarige bestaan. Die dag zullen tussen 10.00 uur en 18.00 uur bekende Veronica-dj's van toen en nu samen radio maken en een Veronica Top 60 presenteren. Deze lijst met zestig nummers, die het karakter van Veronica laten horen, wordt de komende tijd samengesteld door legendarische dj's uit zestig jaar Veronica. De komende periode maakt Radio Veronica meer bekend over andere activiteiten rondom het zestigjarig bestaan.
  6. En hier is Henk dan en verdiend een plaats voor het archief. Ik heb met veel plezier geluisterd naar dit aangename programma! Het is weer wat anders ! Gelukkig. en jawel een zeezenderfan ontdek je ook als je het niet weet Hij had het over die Veronica voor 1974 enz...dat er valse hoesjes worden verkocht met singles. Studio40 Eindhoven - 20200223 - 1956-2200 - Henk Kruize - Hitmuseum . https://pixeldrain.com/u/2V5Hkcw3 Let op er bestaan nog mensen met dezelfde naam, 2 of .. en 1 overleden in 2019 en uit diverse plaatsen in Nederland Vriendelijke groeten en luister even !
  7. "Op 17 mei is het precies zestig jaar geleden dat de eerste officiële uitzending van Radio Veronica te horen was." Nee hoor, 21 april 1960, na testuitzendingen op de 20e Op 17 mei werd gestart met uitzendingen op 1563 kHz (192 meter).
  8. 04/07/2007 [16.00-19.00] Coen en Sander Show - Coen Swijnenberg en Sander Lantinga - Coen & Sander zijn met de tandem naar de studio gefietst - Bellen met een goede bekende: Eddy Zoëy - Het Request Rad - Bellen met een vader waarvan Bassie zijn zoon 20 jaar geleden een draai rond zijn oren gaf - CD's weggeven aan luisteraar die klimaatbewust bezig is - Bellen met NOS-sportverslaggever Rick Hoogkamp tijdens de Wimbledon kwarfinale Krajicek vs Bartoli - Vragen over bliksem/regenbogen aan Piet Paulusma - ...met de sterren: Jochem Dopvleugel belt Bettine Vriesekoop (tafeltennister) - Praatje Plaatje: The Holloways - Generator (Sander) <-> Justin Nozuka - Criminal (Coen) https://peperbus.stackstorage.com/s/vjIPqddIzVS2EK8
  9. Het 'platenkopende publiek' is ook wel heel klein geworden, zeker in die leeftijdscategorie. Veel jongeren zitten niet meer aan de radio of bij de draaitafel of cd-speler, maar alleen nog op hun telefoon of laptop. Dan zijn Spotify en YouTube voor de hand liggende keuzes. Kink FM is leuk bezig, maar bereikt waarschijnlijk nog veel minder luisteraars dan 3FM. Toch vind ik het goed dat 3FM er is, voor het draaien van nieuwe popmuziek, met ook nogal wat aandacht voor Nederlandse bandjes. Het trekt nog altijd meer luisteraars dan bv Sublime of BNR.
  10. Komt omdat we de zender niet kunnen vinden. 😉
  11. 👍👍 Keep them coming, mensen 😊😎
  12. Fox 50 Flashback Countdown , here are this week's shows : Tuesday : February 15, 1975 http://www.mediafire.com/file/adhoagrw5talb4d/F50FC021575.zip/file Thursday : February 16, 1985 http://www.mediafire.com/file/fbj3k10zb3iew0b/F50FC021685.zip/file Fiday : Top 2100 from '73 to '82 : Part 28 ( Nb 1950 to 1901 ) http://www.mediafire.com/file/qncz02lkosodm8q/F50FC1000P28.zip/file
  13. Is Antony Parkins Henk Kruize ? Dat wist ik niet. En of ie er nog is en dat ie daar een programma maakt, weet ik helaas helemaal niet. Luister nooit naar Studio 040 - typte bijna Studio top 40. Ik kijk er wel es naar op de tv. Studio top 40 is de opvolger van Omroep Eindhoven - heb er hele nare, maar ook hele leuke herinneringen aan. Die nare dingen had met de ontwikkeling van de lokale omroep te maken in deze stad in het begin, maar dat is later helemaal goed gekomen, dus jaarlijks nog een kerstkaart hier en daar naar toe Groetje, Martien
  14. Twanenerikjanoplocatie valkenstate2 https://pixeldrain.com/u/MNETYLNr
Dit klassement is ingesteld op Amsterdam/GMT+01:00

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.