Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Radiotrefpunt

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

100% NL van start met Wens Het & Krijg Het

(0 reviews)

‘Wens Het & Krijg Het’ is vanochtend op radiostation 100% NL van start gegaan. Tijdens de meest sympathieke radioactie van het jaar laat 100%NL twee weken lang wensen van luisteraars uitkomen. Tijdens de ochtendshow ‘Goeiemorgen Lex’ ging de eerste wens in vervulling.

 

De grootste wens van 100% NL luisteraar Monique is om een keer te mogen drummen met Di-rect bandlid Jamie Westland. Monique is dan ook heel erg blij dat ze binnenkort achter het drumstel van Jamie mag plaatsnemen. Voor de dj’s zijn de weken van ‘Wens Het & Krijg Het’ ook erg bijzonder, vertelt 100%NL dj Lex Gaarthuis: “Ik word voor mijn gevoel in deze weken altijd een paar jaar ouder vanwege de spanning. Ik blijf maar naar de telefoon kijken en hoop elke keer dat de luisteraar op tijd terug belt.”

 

100%NL liet al eerder wensen van luisteraars uitkomen, zoals een training van Olympisch schaatskampioen Mark Tuitert of het vrijlaten van zeehondjes. Nog tot en met vrijdagmiddag 18 maart kunnen luisteraars hun mooie, kleine of bijzondere wens insturen via 100p.nl, de Facebookpagina of app van 100% NL.

 

‘Wens Het & Krijg Het’: van 7 maart tot en met 18 maart bij 100% NL.


0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.