Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

V-Radio keert nog één keer terug

(0 recensies)

Het talentenstation V-Radio keert zaterdag 10 oktober nog één maal terug. Het is namelijk 10 jaar geleden dat Vereniging Veronica begon met de Veronica Radioschool – later V-Academy, en het daarbij horende radiostation V-Radio.

 

Tussen 10:00 en 18:00 uur maken de talenten die destijds in een van de drie jaargangen student waren, hun opwachting op v-radio.nl.

 

Geheel in de traditie van Club Veronica, richtte Vereniging Veronica in 2005 De Veronica Radioschool op, later omgedoopt tot V-Academy. Deze opleiding was een kweekvijver voor jong mediatalent dat door professionals uit de media werd opgeleid. Naast het runnen van het radiostation V-Radio organiseerden de studenten ook ieder jaar de succesvolle felbegeerde en verguisde RadioBitch Awards, de radioprijzen voor de vrouwen van de Nederlandse radio.

 

Erik de Zwart, Station Director en dj Radio Veronica: “Het internet radiostation V-Radio heeft vele top talenten voortgebracht die nog altijd bij ons mooie station werken en ook bij andere. Daar zijn wij als Radio Veronica bijzonder trots op.” Lachend voegt De Zwart eraan toe: “Radio Veronica, wie is er eigenlijk niet groot mee geworden?”

 

DJ’s
Rutger Radstaake (FUNX) opent zaterdag de special uitzending van V-radio. Hij was de dj die destijds het laatste programma maakte op V-radio. Daarnaast schuiven onder anderen Michael Blijleven (Radio Veronica), Joost Burger (SlamFM), Maartje Glas (oud-Veronica Radioschool directeur), Frank van ’t Hof (NPO Radio 2) en Barry Brand (Radio Decibel) aan. Ze presenteren tussen 10:00 en 18:00 uur in tweetallen en ontvangen gasten in de studio in het Olympisch stadion in Amsterdam-Zuid.

 

Bekende namen
Bekende radiomakers die hun vlieguren maakten op V-radio zijn o.a.:
Martijn Biemans – Radio538, Barend van Deelen – 3FM, Lex Gaarthuis 100%NL, Frank van’t Hof – Radio2, Barry Brand – Radio Decibel, Michael Blijleven – Radio Veronica, Joost Burger – SlamFM, Rutger Radstaake – FunX, Nathan Tamis – 3FM, Maikel Coomans – NPORadio1, Sebas Krijgsman – WerkenFM, John Molenaar KXRadio, Koen Hansen – 100%NL e.v.a.

 

Barry Brand dj Radio Decibel, Radioschool lichting 2005-2006: “10 jaar geleden begon voor vele een groot radioavontuur en vandaag de dag zijn nog veel radioschoolleerlingen aan het werk in de radiobusiness. Ik ben zelf erg benieuwd hoe het met iedereen gaat en dat gaan we aankomende zaterdag laten horen op het station waar het voor mij allemaal begon. V-Radio.”

 

 

Website: v-radio.nl


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.