Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Q-music vrouwen eisen radiozender op

(0 recensies)

Op zondag 8 maart laten de vrouwelijke Q-dj’s Eva Koreman, Lieke Veld en Marieke Elsinga hun stem horen tijdens Internationale Vrouwendag. Recent onderzoekt toont aan dat slechts 45% bekend is met deze dag*. Reden genoeg voor de vrouwelijke dj’s om één dag de radio te kapen en aandacht te vragen voor dit thema.

 

Ondanks het feit dat er nog veel bekendheid te behalen valt, geeft 61% van de ondervraagden aan het belangrijk te vinden dat er aandacht wordt besteed aan Internationale Vrouwendag. Eva, Lieke en Marieke spreken komende zondag met een aantal inspirerende personen. Zo praat Eva met de Iraanse vluchteling, feminist en filosoof Heidi Dorudi en duikt Lieke de studio in om een rap te maken met de Nederlandstalige rapper Diggy Dex, die het belangrijk vindt dat meer vrouwelijke rappers opstaan.

 

Daarnaast steunen de dj’s specifieke goede doelen, in de vorm van reclamezendtijd. Zo steunt Eva ‘Hivos’, zet Lieke zich in voor ‘Mama Cash’ en draagt Marieke ‘Plan Nederland’ een warm hart toe.

 

Vanaf 07.00 uur ’s ochtends tot 24.00 uur nemen de vrouwelijke dj’s de volledige programmering over. Met daarin onder andere een speciale editie van het Foute Uur en schuiven diverse artiesten aan voor live optredens:

 

09:00 – 10:00 uur: Het Foute Vrouwen Uur
11:00 – 12:00 uur: Causes
14:00 – 15:00 uur: Niels Geusebroek
17:00 – 18:00 uur: Shirma Rouse

 

Luister zondag 8 maart vanaf 07:00 uur naar Eva, Lieke en Marieke tijdens Internationale Vrouwendag. Een dag speciaal voor vrouwen, maar zeker zo interessant voor mannen!

 

Website: q-music.nl

 


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.