Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Radiotrefpunt

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Coen en Sander beginnen 17 augustus op Radio 538

(0 reviews)

Radio 538 heeft vanaf maandag 17 augustus aanstaande een nieuwe programmering. Coen en Sander zijn die dag voor de eerste keer te horen met hun radioprogramma op Radio 538 en de ochtendshow Evers Staat Op is dan terug van vakantie.

 

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga presenteren hun luchtige en gevarieerde middagmagazine van maandag tot en met donderdag. Hier kent gezelligheid geen tijd, alleen wel tussen 16:00 en 19:00 uur. Op TV 538 zijn is het middagprogramma in de vorm van visual radio vanaf maandag 17 augustus volledig te zien en horen.

 

Coen Swijnenberg over hun verhuizing naar Radio 538: “Het moment dat we op 17 augustus de eerste plaat instarten op Radio 538 is al vaak door m’n hoofd gegaan. Dan is de Coen en Sander Show weer écht terug op de radio en kunnen we ons nieuwe huis officieel bewonen. De dozen worden nu uitgepakt en de meubels in elkaar gezet. Het programma ziet er al te gek uit, en dit is de uitnodiging voor alle luisteraars voor de housewarming op 17 augustus. Het feest stopt na de 17e niet, maar is daarna elke maandag tot en met donderdag op Radio 538”.

 

Sander Lantinga: “Eindelijk na al dat wachten en een lange hete zomer heb ik extra veel zin om aan de slag te gaan en nieuw hoofdstuk aan onze carrière te voegen. Het is een eer om dat hoofdstuk samen met de 538-luisteraars te schrijven.”

 

Bekijk 538.nl/coenensander voor meer info over het radioprogramma en de vakantiefoto’s van Coen en Sander.

 

Ochtend & Middag
Gedurende de vakantie van het ochtendprogramma Evers Staat Op is ‘De Frank en Ochtend Show’ gepresenteerd door Frank Dane te horen. Menno de Boer zal het programma ‘De Middag Show met Menno’ tussen 16:00 en 19:00 uur presenteren, als ook ‘Greatest Hits’ tussen 10:00 en 12:00 uur.

 

Dave Minneboo, programmadirecteur Radio 538: “De komende tijd gaan we eerst nog even genieten van de zonnige zomerprogramma’s met Frank Dane in de ochtend en Menno de Boer in de middag op Radio 538 en dan is het vanaf 17 augustus eindelijk zover: onze kersverse programmering met Coen en Sander in de middag.”

 

Vanaf maandag 13 juli tot en met vrijdag 14 augustus:

  • Frank en Ochtend Show van maandag tot en met vrijdag van 06:00 tot 10:00 uur
  • De Middag Show met Menno’ van 16:00 tot 19:00 uur

 

Vanaf maandag 17 augustus:

  • Evers Staat Op terug van vakantie en iedere werkdag van 06:00 tot 10:00 uur
  • Coen en Sander van maandag tot en donderdag van 16:00 tot 19:00 uur

0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.