Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Q-music marktleider bij 18-44-jarigen, JOE fm sterkste resultaat ooit bij alle Vlamingen

(0 recensies)

MEDIALAAN radio krijgt een mooi signaal van de luisteraar. JOE fm groeit bij alle Vlamingen van 7,6% (vorige meting) naar 8,7%, het beste resultaat ooit voor de zender. Qmusic haalt bij diezelfde groep een marktaandeel van 14,7%, wat een stijging betekent van 1,7%. Bij de belangrijkste doelgroep 18-44 jarigen behaalt Q een winst van 3% en is hierbij marktleider. Ook JOE fm stijgt op de kerndoelgroep van 30- tot 49-jarigen naar 11,2% marktaandeel.

 

Dit alles blijkt uit de nieuwe luistercijfers voor de Vlaamse radiomarkt die het CIM vanmorgen bekend maakte. De resultaten bestrijken de periode van 28 maart tot en met 27 juni 2015.

 

Tom Klerkx, programmadirecteur radio over Q-music: “Begin deze week kondigden we aan dat Q kiest voor een compleet nieuwe zenderlook, met een frisse sound en verrassende nieuwe programma’s. Muziek en beleving, daar zetten we 100% op in. En dat is ook wat onze luisteraar boeit. Afgelopen maanden ademde Q muziek met o.a. de Q-World Tour, het bezoek aan David Guetta in Ibiza en meest recent nog het optreden van Oscar and the Wolf aan het Q-Beach House. Met resultaat. Heel fijn om in deze nieuwe cijfers te merken dat de luisteraar zich thuis voelt bij Q, en gelooft in onze zender. Samen kijken we vol spanning en veel ongeduld uit naar 31 augustus.”

 

Over JOE fm zegt Tom Klerkx: “Met o.a. de top 800 van de 80’s van afgelopen mei ziet JOE fm het aantal dagelijkse luisteraars met 30.000 luisteraars stijgen. Muzikale emoties en herinneringen, daar loopt de JOE luisteraar warm voor. Het radioseizoen starten we dan ook voor de 7de keer vol greatest hits met onze Top 2000. Vanaf 7 september zal menig JOE-luisteraar weer stevig aan de radio gekluisterd zitten. En wij natuurlijk ook.”


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.