Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Recordaantal bezoekers voor Iedereen Klassiek

(0 recensies)

7.300 liefhebbers van klassieke muziek zakken af naar Concertgebouw in Brugge

 

Onder de noemer Iedereen Klassiek sloegen radiozender Klara, Concertgebouw Brugge, Brugge Plus en Stad Brugge op zaterdag 10 oktober al voor het derde jaar op rij de handen in mekaar om jong en oud, kenners en niet-kenners samen te brengen rond klassieke muziek. Met succes: maar liefst 7.300 liefhebbers van klassieke muziek zakten vandaag af naar het Concertgebouw in Brugge voor Iedereen Klassiek, een recordaantal.

 

Zoals steeds stonden participatie en interactiviteit centraal in het programma van Iedereen Klassiek. Zo zongen vanmorgen duizend amateurzangers samen koralen van Bach. Op de Grote Markt in Brugge zorgden evenveel enthousiaste Klara-luisteraars onder leiding van Ketnetwrapster Sien Wynants en met beiaardbegeleiding voor het grootste handbellenconcert ooit in België. In een speciaal wellnesscentrum konden de mensen genieten van een massage of een yogasessie en live klassieke muziek.

 

Iedereen Klassiek 2016
In totaal zakten 7.300 liefhebbers van klassieke muziek vandaag af naar Brugge. “Deze recordopkomst bewijst dat iedereen een band heeft met klassieke muziek. Klassieke muziek is er voor iedereen,” zegt Katrien Van Eeckhoutte, algemeen directeur van het Concertgebouw Brugge. Ook Klara-nethoofd Chantal Pattyn is in de wolken met de recordopkomst. “Het is prachtig dat we voor zoveel mensen de deuren hebben kunnen openen voor klassieke muziek. Wat mij betreft was het een topeditie. Afspraak volgend jaar op zaterdag 29 oktober voor Iedereen Klassiek 2016.”

 

Website: klara.be


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.