Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Bij Igmarathon stopt na 116.585 seconden radio

(0 recensies)

Slam!.png.bc7c98dd484a509c466870cbd6a50a1f.pngBij Igmar is hét radioprogramma met de meeste volgers op YouTube. Om dat te vieren werd het programma Bij Igmar omgedoopt tot Bij Igmarathon en beloofden programmamakers Igmar Felicia en Joep Schrijvers net zoveel seconden radio te maken als dat ze YouTube-abonnees hebben. De twee openden dinsdagmiddag om 16:00 uur officieel hun marathonuitzending op SLAM!. Vannacht, 116.585 seconden later, werd hun uiteindelijke doel behaald. De uitzending duurde omgerekend meer dan 32 (!) uur.


Tijdens de Bij Igmarathon op SLAM! kwamen bevriende bn’ers langs om mee te presenteren en op te treden. De afgelopen uren waren onder andere Sunnery James, Kraantje Pappie, Lucas & Steve, Giel Beelen, La Fuente, Kris Kross Amsterdam, Sam Feldt, Ponkers, Joel Beukers, Lange Frans, Nicky Romero, Gwen van Poorten en StukTV te gast in de SLAM! studio.


De Bij Igmarathon was cross mediaal te volgen via SLAM! TV, de YouTube-livestream, op social media en natuurlijk op de radio via SLAM!

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.