Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Joe-ochtendduo Sven Ornelis en Anke Buckinx start als eerste op 

(0 recensies)

De zomer is halfweg, maar het Joe-ochtendduo Sven Ornelis en Anke Buckinx staat al weer klaar voor een nieuw radioseizoen. Vanaf maandag 6 augustus 2018 is het duo weer elke ochtend van 06:00 tot 09:00 te horen op Joe. Ze zijn zo het allereerste Vlaamse ochtendduo dat het startschot van hun ochtendshow geeft. Bijna 350.000 luisteraars luisteren elke ochtend naar Sven & Anke, waar ze wakker worden met veel muziek en een brede kijk op de actualiteit.


“Vorig jaar zijn Sven en ik ook begin augustus gestart met onze ochtendshow. We kregen toen veel leuke reacties van onze luisteraars, die blij waren dat we na vijf weken terug op de radio te horen waren, dus we dachten: we doen het gewoon opnieuw”, lacht Anke. Ook Sven is er klaar voor: “De vakantie heeft ons weer veel nieuwe inspiratie gegeven. Anke en ik hebben leuke plannen voor het najaar en we broeden ook op iets nieuw dat alles te maken heeft met de toekomst van radio.”


Joe-avondspitsduo Raf Van Brussel en Rani De Coninck starten vanaf 20 augsutus terug
De volledige najaarsprogrammatie van Joe start vanaf maandag 20 augustus 2018. Zo ook het Joe-avondspitsduo Raf Van Brussel en Rani De Coninck, die van 16:00 tot 19:00 de luisteraars weer mee op weg nemen naar huis na een lange werkdag. Ook Tess Goossens start terug met haar middagprogramma (12:00-13:00).


Ann Van Elsen is vanaf zaterdag 1 september 2018 terug aan zet met De Familie Van Elsen, waarin ze elke week van 10:00 tot 12:00 een bekend gezicht uitnodigt die een familielid meebrengt. Samen met hen gaat Ann dieper in op de band die ze onderling hebben. Ook Kris Wauters keert terug en presenteert vanaf zondag 26 augustus 2018 van 10:00 tot 12:00 een nieuw seizoen van Zot Gedraaid. In zijn radioprogramma praat Kris opnieuw elke week met een bekend gezicht over de muziek die belangrijk was in zijn of haar leven.


Verder presenteren ook Peter Verhoeven (04:00-06:00), Alexandra Potvin (09:00-12:00), Carl Schmitz (13:00-16:00), Jan Bosman (19:00-22:00) en Anne Paulissen (22:00-24:00) in de week. In het weekend zijn ook Nathalie Delporte (07:00-10:00), Elke Van Mello (12:00-16:00), Jan Bosman (19:00-20:00), Peter Verhoeven (zaterdag: 20:00-23:00) en Kris Mannaerts (zondag: 20:00-23:00) aan zet.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.