Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Wie wordt de nieuwe MNM Rising Star?

(0 recensies)

Vlaanderen barst van het muzikale talent. Op het wereldwijde web vinden we de meest wonderbaarlijke muzikale parels, om nog maar te zwijgen van het muziektalent dat elke ochtend onder de douche ontluikt.


Om dat verborgen talent bloot te leggen, startte VRT-jongerenzender MNM voor het derde jaar op rij zijn zoektocht naar hét strafste nieuwe muzikale talent in Vlaanderen. Alle MNM-luisteraars konden de afgelopen weken muzikaal talent dat dringend ontdekt moest worden met de radiozender delen.


Na een succesvolle inschrijfperiode heeft de MNM-jury 3 finalisten geselecteerd. Die finalisten werden vanochtend bekendgemaakt in De Grote Peter Van de Veire Ochtendshow. Vanaf nu kan iedereen een hele week lang stemmen op zijn of haar favoriet. Op maandag, dinsdag en woensdag gaan de finalisten samen met MNM-dj Laura Govaerts op pad om op een bomvolle spitstrein hun cover te spelen en promo te voeren. Op donderdag 3 oktober weten we wie de MNM Rising Star 2019 wordt. Stemmen kan tot donderdag 3 oktober 17:00 uur via de MNM app.


In 2017 werd zangeres OT - Olivia Trappeniers - de eerste MNM Rising Star en dat leidde onder meer tot een samenwerking met Regi, meerdere Big Hits op MNM, en een platencontract. Vorig jaar nog ging INE met de titel lopen. Zij tekende intussen een platencontract bij Universal, wat de start betekende van een succesvolle muzikale carrière. 


De 3 finalisten:


Chapter Two

  • De twee beste vrienden Grego Van Holderbeke (26 jaar) en Lennert Haenen (24 jaar) uit Bilzen
  • Cover: "Bad liar" van Imagine Dragons
  • Werken als vertegenwoordigers
  • Werden ingeschreven door een gemeenschappelijke vriendin
  • Gaan elke zaterdag naar een grote stad en spelen een aantal songs op straat 
  • Kijken muzikaal op naar Ed Sheeran, Bruno Mars, Justin Timberlake, Jonas Brothers, Shawn Mendes, Beyonce en Whitney Houston


Enchanté

  • De drie zussen Anke Verschueren (25 jaar), Femke Verschueren (19 jaar)
  • en Ymke Verschueren (22 jaar) uit Morkhoven (Herentals)
  • Song: "Bad guy" van Billie Eilish
  • Samen met hun gitarist en percussionist brengen ze uiteenlopende nummers van alle tijden in alle talen in een nieuw jasje
  • Anke (links) studeert woordkunst aan het conservatorium Antwerpen, presenteert concerten en zingt reclamespots in
  • Femke (midden) is tweedejaarsstudente Wiskunde en mocht in 2011 België vertegenwoordigen op het Junior Eurovisiesongfestival in Armenië met "Een kusje meer"
  • Ymke (rechts) wil volgend jaar starten als leerkracht secundair onderwijs, deed in 2010 mee met Junior Eurosong en belandde in de finale met het nummer "Vive la fête"


Yasmine Alves

  • Yasmine Alves (18 jaar) uit Brecht
  • Song: "Rhythm inside" van Loïc Nottet
  • Werd ingeschreven door haar vader
  • Studeert orthopedagogie en werkt als redster in een zwembad
  • Doet al 11 jaar aan acro
  • Kijkt muzikaal op naar Demi Lovato en Miley Cyrus
  • De MNM-luisteraar beslist wie van de bovenstaande drie finalisten dé nieuwe MNM Rising Star wordt. Stemmen kan tot donderdag 17.00 uur via de MNM app. Donderdagavond weten we na een spannende live finale in Planeet De Cock wie zichzelf de MNM Rising Star 2019 mag noemen.


MNM Rising Star: van maandag 30 september tot en met donderdag 3 oktober op MNM, via mnm.be en via de MNM app.


Afbeelding: Finalisten MNM Rising Star 2019 (foto MNM)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.