Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

NOS zendt EK 2020 uit

(0 recensies)

De NOS heeft de uitzendrechten verworven van het EK voetbal van 2020 voor Nederland. Deze rechten omvatten alle media: niet alleen televisie en radio, maar ook internet, mobiel en on demand platforms als NPO Uitzending Gemist en NPO Plus.

 

Dit toernooi wordt niet zoals gebruikelijk in één of twee landen gehouden maar in dertien verschillende landen en speelsteden. Dit ter gelegenheid van de zestigste verjaardag van het EK, dat voor het eerst in 1960 plaatsvond. Vier wedstrijden worden in Amsterdam gespeeld; als het Nederlands Elftal zich voor het toernooi plaatst, speelt het minimaal twee wedstrijden in de Amsterdam Arena.

 

NOS-directeur Jan de Jong is blij: “De afgelopen zomer heeft de kracht van dit toernooi nog eens bewezen. Zelfs zonder het Nederlands Elftal scoorde het EK in Frankrijk uitstekende kijkcijfers. Grote sportevenementen als deze passen bij uitstek bij de NOS, omdat zij relevant en interessant zijn voor iedereen in Nederland. Evenementen als het EK helpen de publieke omroep om een verbindende kracht in de samenleving te zijn.“

 

“De tijd dat de NOS alle sport kon uitzenden is voorbij”, aldus De Jong. “Maar de belangrijkste sport zie je nog altijd bij ons. De Olympische Spelen, het WK voetbal en dan nu ook het EK 2020.”


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.