Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Joke Buis opent maandag 19 december de Top 1008

(0 recensies)

Zangeres Joke Buis opent maandag 19 december de zesde editie van de Top 1008. Groot Nieuws Radio zendt ook dit jaar de lijst uit met daarin de populairste christelijke liederen volgens de luisteraars van het station. En daarin speelt Joke een grote rol: vorig jaar stond ze op maar liefst negen posities in de lijst.

 

Hanno Janse, eindredacteur bij Groot Nieuws Radio is blij dat deze populaire zangeres de lijst opent. “Joke Buis verbindt generaties door oude liederen een nieuw leven te geven. Jong en oud geniet van haar muziek. Ongetwijfeld zullen veel van haar liederen in de lijst komen te staan. Dat Joke goed bij Groot Nieuws Radio past, blijkt uit het afgelopen jaar. We hebben veel samengewerkt, onder andere in de presentatie van haar nieuwe album, die live te horen was op Groot Nieuws Radio.”

 

Via de website konden luisteraars van Groot Nieuws Radio de afgelopen periode hun favoriete liederen aandragen voor een plekje in de lijst. Hoe de editie van 2016 eruit ziet, wordt vrijdagmiddag 16 december bekendgemaakt in het programma Backstage tussen 14:00 en 16:00 uur. Zanger Hanne de Vries is dan te gast in de studio.

 

Alleen de dertig populairste nummers – inclusief de nummer 1 – worden pas bekendgemaakt op oudejaarsdag, als tussen 08:00 en 18:00 uur de top van de lijst aan de beurt is. In 2014 en 2015 stond het lied ‘Ik zal er zijn’ van Sela bovenaan de Top 1008. ‘No Longer Slaves’ van Bethel Music was vorig jaar de hoogste nieuwe binnenkomer.

 

De Top 1008 wordt vanaf maandag 19 december uitgezonden op werkdagen tussen 08:00 en 18:00 uur. De reguliere programmering vervalt in die periode. Wel zijn er uitzendingen van De Nieuwe Morgen (06:00 – 08:00 uur) en Wens (19:00 – 20:00).

 

De lijst (met uitzondering van de top 30) is vanaf vrijdag 16 december 14:15 te vinden op de website grootnieuwsradio.nl/top1008.


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.