Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Annelies Moons houdt de moed erin met 'We zijn er bijna, maar nog niet helemaal'

(0 recensies)

Het is hard geweest, de afgelopen maanden. Maar met het mooie lenteweer en vooral het stijgende aantal gevaccineerden, voelen we ook het rijk der vrijheid langzamerhand een beetje dichterbij komen. De eerste versoepelingen zijn er: vandaag mag je weer gewoon een winkel binnenstappen of je haren laten knippen. En wat kijken we met z'n allen uit naar het moment dat de horeca ook weer open mag! Radio 1 speelt in op dat begin van een béétje meer vrijheid met We zijn er bijna, maar nog niet helemaal. Een nieuw programma, tussen 9.00 en 10.00 uur, met Annelies Moons.


Na We zullen doorgaan - het Radio 1-gelegenheidsprogramma vorig jaar - is er nu We zijn er bijna, maar nog niet helemaal. Want we kunnen de vrijheid al een beetje ruiken, maar net zoals kinderen dat liedje in de autorit ook lang zingen voor ze echt op hun bestemming zijn, beseft ook Radio 1 dat er nog een weg af te leggen is. Daarom peilt Annelies Moons vanaf maandag 3 mei bij de luisteraars hoe die zich nu voelen en waar ze naar uitkijken. Want om vol te houden helpt het misschien om al voorzichtig vooruit te kijken naar een wereld zonder deze pandemie.


We zijn er bijna, maar nog niet helemaal: vanaf maandag 3 mei tot en met 25 juni van 09:00 tot 10:00 uur op Radio 1.


Afbeelding: Annelies Moons (foto Joost Joossen / Radio 1)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.