Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

John Williams krijgt zijn eigen radioprogramma op Sublime: Johnny’s Friday

(0 recensies)

John Williams gaat vanaf vrijdag 25 maart het programma Johnny’s Friday maken op radiozender Sublime. Het programma zal iedere vrijdag te horen zijn tussen 16:00 en 19:00 uur.

John Williams is voor het grote publiek vooral bekend als presentator van televisieprogramma’s als Help Mijn Man Is Klusser en De Slechtste Chauffeur van Nederland. Maar muzikaal is John Williams al jaren de host van zijn eigen concept RNB OLDSKOOL HITS. Een voorstelling waarin hij met een liveband, vocalisten en dansers de grootste R&B en Neo-soul hits uit de 90s en 00s ten gehore brengt. In zijn jeugd is de liefde voor deze muziek ontstaan. Het delen van de liefde voor deze muziek gaat John Williams voortaan ook in zijn eigen radioshow delen, waar funk, soul en r&b centraal staan in Johnny’s Friday op Sublime.


Johnny’s Friday
In het programma Johnny’s Friday sluit John de werkweek van Sublime af en luidt daarmee gelijk het weekend in. De vrijdagmiddagshow zal een ‘trip down memorylane’ zijn van John Williams en voor de luisteraars waarin vele oude en nieuwere funk, soul en r&b tracks worden afgewisseld. De lijnen staan open om nummers aan te vragen en DJ Irwan zal als onderdeel van het programma wekelijks een mix verzorgen.  


John Williams: “Een eigen radioshow op vrijdagmiddag is een langgekoesterde jongensdroom die voor mij uitkomt. Ik ben ontzettend blij met deze kans bij Sublime. Naast televisie, een eigen theatershow én een Ahoy show, vanaf 25 maart ook een radioshow. Voor de luisteraars en liefhebbers van funk, soul én r&b wordt Johnny's Friday de perfecte opwarmer van het weekend. Dat is mijn uitdaging, ik kan niet wachten! “


Rick Waltmann (Station Manager Sublime): “Wij zijn heel erg blij en trots dat John Williams dit muzikale avontuur met ons aangaat. De samenwerking is ontstaan vanuit een oriënterend gesprek dat wij hadden voor zijn evenement RNB OLDSKOOL HITS. Tijdens dit gesprek werd duidelijk dat er een klik was en dat we dezelfde passie delen voor funk soul en r&b. Toen werd het idee geboren om Johnny’s Friday te gaan maken. En nu gaan we vrijdag 25 maart om 16:00 uur aanstaande starten.”

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.