Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Volop aandacht voor Prinsjesdag 2016 bij de NPO

(0 recensies)

Op Prinsjesdag maakt de regering traditiegetrouw de plannen voor het komende jaar bekend. Uiteraard doet de publieke omroep op de radio hier uitgebreid verslag van. Op NPO Radio 1 is alles live te volgen: van de toer naar de Ridderzaal tot de balkonscène op Paleis Noordeinde. NPO Radio 2 dj Wouter van der Goes (KRO-NCRV) neemt een exclusief kijkje achter de schermen. Hij is maandag 19 en dinsdag 20 september te horen vanuit de Tweede Kamer waar hij antwoorden probeert te vinden op vragen van zijn luisteraars. Zo brengt hij onder andere een bezoek aan het Torentje en gaat hij op zoek naar de ‘achterkamertjes’.

 

Prinsjesdag op NPO Radio 1
Van 12:00 uur tot 18:30 uur presenteren Lara Rense (NOS) en Suzanne Bosman (AVROTROS) op NPO Radio 1 de Prinsjesdag-uitzending waarin uiteraard de hele ceremonie te volgen is. Direct daarna schuiven onder meer minister-president Mark Rutte en minister van Financiën Jeroen Dijsselbloem aan. Politiek verslaggever Joost Vullings (NOS) en commentatoren Kees Boonman (AVROTROS) en Peter Kee (VARA) praten mee. Tussen 16:30 uur en 17:00 uur is er een extra uitzending van Standpunt.nl (KRO-NCRV). Onder leiding van presentator Sven Kockelmann reageren luisteraars op opvallende overheidsmaatregelen die zijn aangekondigd.

 

Wout2Day vanuit Tweede Kamer
Het NPO Radio 2-programma Wout2Day staat zowel maandag 19 september als dinsdag 20 september in het teken van Prinsjesdag. Presentator Wouter van der Goes opent deuren die normaal gesloten blijven voor luisteraars. Zo gaat hij langs in het Torentje, onderzoekt hij of de achterkamertjes echt bestaan en test hij de blauwe Kamerstoelen. Op Prinsjesdag zelf is Wouter in de Ridderzaal te vinden. Aan de zijde van Tweede Kamerlid Lea Bouwmeester (PvdA) woont hij de Troonrede bij. Van 16:00 uur tot 18:00 uur deelt Van der Goes zijn ervaringen met de NPO Radio 2-luisteraars.

 

Lees hier meer over Wout2Day vanuit de Tweede Kamer.


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.