Evert Duipmans tijdelijk terug op de radio bij Radio Oost
Evert Duipmans is vanaf zaterdag 19 juli weer te horen op de Nederlandse radio. De voormalig dj van NPO Radio 2 vervangt de komende drie zaterdagen Bert van Losser en Bas Nijhuis op Radio Oost. Hij neemt hun ochtendprogramma over dat wordt uitgezonden van 08:00 tot 12:00 uur.
De tijdelijke invulling op de regionale zender voor Overijssel betekent de eerste radiowerkzaamheden voor Duipmans sinds zijn vertrek bij NPO Radio 2. Eind vorig jaar verdween hij na bijna vijf jaar uit het uitzendschema van de landelijke publieke zender. Met het ingaan van de nieuwe programmering in januari was er geen plek meer voor hem, wat ook het einde betekende van zijn contract.
Tijdens zijn periode bij Radio 2 presenteerde Duipmans sinds het voorjaar van 2020 diverse programma’s, met name in het weekend. Hij vervulde daarnaast regelmatig invaldiensten. Zijn laatste vaste plek was in het weekend, waar hij de ochtendshow verzorgde.
De regionale omroep Radio Oost heeft via haar eigen kanalen bevestigd dat Duipmans in elk geval drie zaterdagen te horen zal zijn. Het gaat om een tijdelijke vervanging van het vaste presentatieduo, waarna de reguliere programmering wordt hervat.
Afbeelding: Evert Duipmans (foto BNNVARA/Linda Stulic)
Recommended Comments
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.