Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

De BNR Mobilitytruck rijdt weer door het land

(0 recensies)

Vanaf maandag 12 september 2016 start de BNR Mobilityweek bij BNR Nieuwsradio. Deze week zendt BNR Nieuwsradio uit vanaf verschillende belangrijke knooppunten in Nederland. De BNR Mobilitytruck is weer van stal gehaald en presentatrice Petra Grijzen rijdt door het hele land.

 

Vandaag vindt de uitzending plaats vanaf het Shell tankstation De Lucht West, morgen staat de truck op Den Haag Centraal Station (13 sep), woensdag wordt uitgezonden bij de Mac Donalds in Joure (14 sep), donderdag is er een uitzending vanaf het Pontplein in Amsterdam Noord (15 sep) en de laatste uitzending op vrijdag is vanaf Schiphol bij aankomsthal 3 (16 sep).

 

Sjors Fröhlich, hoofdredacteur van BNR Nieuwsradio: “De BNR Mobilityweek is inmiddels een vaste waarde bij BNR Nieuwsradio. Al jarenlang organiseren wij deze week in september. Na de zomer komt het verkeer op de weg en het spoor weer echt op gang. Mobiliteit is een onderwerp waar iedereen mee te maken heeft. Voor BNR is het een van de belangrijkste domeinen waar we aandacht aan besteden, omdat veel van onze luisteraars onderweg naar onze zender luisteren.  De BNR Mobilitytruck is zeer imposant. Het wordt dan ook een prachtige tour met Spitsuur en Petra Grijzen. Ik hoop dat veel luisteraars ons komen opzoeken en dat we innovatieve oplossingen bieden voor de mobiliteitsuitdagingen van Nederland.”

 

Petra Grijzen bespreekt samen met verslaggevers Martijn de Rijk en Jesse Pinsters belangrijk nieuws en reportages rondom het thema mobiliteit. Ook zijn er gasten uitgenodigd zoals Jos Nijhuis, directeur van Schiphol en Pier Eringa, directeur van ProRail. De verslaggevers nemen het elke dag met een ander vervoersmiddel tegen elkaar op. Hun race eindigt op Schiphol in aankomsthal 3. BNR luisteraars kunnen op elke locatie langskomen om de live radio-uitzending bij te wonen. De BNR Mobilityweek wordt dit jaar mede mogelijk gemaakt door Alphabet.

 

Website: bnr.nl


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.