Muzikale reis door de Radio Luxembourg-jaren 1958-1960 op 192 Radio
Op donderdag 18 september van 20:00 tot 22:00 uur zendt 192 Radio de herhaling uit van het derde deel uit van een reeks programma’s over de geschiedenis van Radio Luxembourg. In deze aflevering staat de Engelse service centraal en wordt de periode van 1958 tot 1960 belicht. De reeks volgt de ontwikkeling van het station vanaf de jaren 30 en werkt zo toe naar de situatie in 1969.
Luisteraars krijgen een uitgebreid beeld van deze specifieke periode, waarin de muziekcultuur sterk in beweging was. Artiesten zoals Elvis Presley, Cliff Richard, The Drifters, Johnny Tillotson en Petula Clark komen voorbij met nummers die kenmerkend waren voor die tijd. Het programma biedt daarmee een muzikaal en informatief overzicht dat niet alleen interessant is voor wie de zender nog uit eigen herinnering kent, maar ook voor iedereen die geïnteresseerd is in de geschiedenis van Radio Luxembourg.
De productie van het programma is in handen van Frank van Heerde en Kees Brinkerink. De presentatie wordt verzorgd door Frank van Heerde, terwijl Frank van Agtmaal verantwoordelijk is voor de techniek.
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.