Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Gratis JOE-kentekenhouder vanmiddag af te halen bij Kai Merckx in Utrecht

(0 recensies)

Vandaag, donderdag 18 september, kunnen luisteraars van JOE terecht in Utrecht voor een gratis kentekenhouder. Tussen 16:00 en 19:00 uur presenteert Kai Merckx zijn middagshow live vanuit The Wall. Bezoekers kunnen daar niet alleen de uitzending bijwonen, maar ook een JOE-kentekenhouder ophalen. Het team van de zender biedt bovendien aan de houder direct op de auto te monteren.

De actie vindt plaats bij The Wall P4. Wie over de A2 rijdt, neemt de afslag naar Leidsche Rijn Centrum en volgt de borden naar The Wall P3/P4. Bij de hoofdingang van het Sint Antonius-ziekenhuis sla je linksaf; de ingang van The Wall P4 ligt vervolgens rechts naast het bekende fastfoodrestaurant. Het exacte adres is Hertogswetering 169.

Met deze actie kunnen bezoekers niet alleen kennismaken met de live-uitzending van de middagshow, maar ook meteen hun auto voorzien van een nieuwe JOE-kentekenhouder.

Afbeelding: Kai Merckx (foto JOE)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.