Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Duik in de radio geschiedenis van Radio Luxembourg met deel 5 van Offshore and More

(0 recensies)

Donderdagavond 2 oktober is de herhaling van deel 5 van de 15-delige serie over Radio Luxembourg te beluisteren op 192 Radio. Het programma Offshore and More behandelt de jaren 1962 en 1963 van het station en richt zich vooral op de Engelse service.

De serie volgt de geschiedenis van Radio Luxembourg vanaf de jaren 30 tot 1970. In dit vijfde deel worden luisteraars meegenomen naar het begin van de jaren 60, een periode waarin het station een belangrijke rol speelde in de verspreiding van popmuziek in Europa. Naast achtergrondinformatie over het radiolandschap van die tijd, draait presentator Frank van Heerde de bijbehorende muziek van populaire artiesten als Del Shannon, Roy Orbison, Frank Ifield, Gerry & The Pacemakers en Brenda Lee.

Het programma is geproduceerd door Frank van Heerde en Kees Brinkerink, met techniek verzorgd door Frank van Agtmaal. Frank van Heerde verzorgt tevens de presentatie, waarbij hij niet alleen de muziek laat horen, maar ook boeiende details over de uitzendingen en achtergronden van de artiesten en radiostations uit die tijd deelt.

Luisteraars kunnen het programma volgen op 192 Radio van 20:00 tot 22:00 uur en zich laten meenemen in de sfeer van de vroege jaren 60, met zowel de muziek als de verhalen die Radio Luxembourg tot een van de meest invloedrijke commerciële radiostations van die periode maakten.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.