Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Offshore and More brengt deel 12 van Radio Luxembourg terug op 192 Radio

(0 recensies)

Op donderdagavond 26 november staat bij 192radio opnieuw een aflevering uit de reeks over Radio Luxembourg tot 1970 op het programma. Tussen 20:00 en 22:00 uur wordt binnen het radioprogramma Offshore and More deel 12 herhaald, een aflevering die volledig is gewijd aan de periode van januari tot en met maart 1969.

Kees Brinkerink neemt de luisteraar mee langs de muziek die in die maanden veelvuldig op Radio Luxembourg werd gedraaid. Hij laat uiteenlopende nummers horen en bespreekt daarbij onder meer hoe succesvol deze titels in die tijd waren. De muziekselectie bestaat uit een breed palet aan artiesten uit de late sixties, waaronder Elton John, The Locomotive, The Gods, Deep Purple en Helen Shapiro.

De uitzending plaatst de muziek in de bredere context van het radiolandschap van die periode. Begin 1969 waren de Engelse zeezenders al geruime tijd verdwenen. Radio Luxembourg had daardoor in grote lijnen het commerciële terrein voor zichzelf, wat ruimte gaf om luisteraars aan zich te binden die eerder naar de zeezenders luisterden. De programmering werd aangepast om qua stijl dicht bij deze voormalige zenders te blijven en tegelijkertijd een alternatief te bieden voor BBC Radio 1, dat zelf sinds de late 60s in opkomst was.

De productie, presentatie en techniek van dit deel liggen volledig in handen van Kees Brinkerink.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.