Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

80’s Heaven gestart met herkenbare sound van de Great 208

(0 recensies)

Vorige week is de nieuwe onlinezender 80’s Heaven van start gegaan. Het radiostation richt zich volledig op muziek uit de 80s en kiest daarbij bewust voor een klank en presentatie die sterk doen denken aan de periode waarin Radio Luxembourg op de middengolf grote invloed had op de Europese radiowereld. De zender grijpt terug op de energie en stijl van de Engelstalige dj’s die destijds het geluid van de Great 208 bepaalden.

De programmering van 80’s Heaven wordt gedragen door een uitgebreid team van voormalige Radio Luxembourg-stemmen, waaronder Shaun Tilley, Mike Hollis en Tony Blewitt. Zij vormen samen met andere bekende namen uit de Britse radiogeschiedenis de kern van het station. Daarbij gaat het onder meer om oud-dj’s van BBC Radio 1 en Radio Caroline, die ieder hun eigen ervaring en stijl meenemen naar het nieuwe radioprogramma.

Tot het vaste presentatieteam behoren onder anderen Adrian Juste, Emperor Rosko, Dixie Peach, Neale James, Paul Jordan, Graham Bannerman, Howard Pearce, Tim Smith, Alton Andrews en Nik Martin. Daarnaast maken ook voormalige presentatoren van 80er-jaren muziekprogramma’s op televisie deel uit van de zender, waaronder Nino Firetto, Steve Blacknell en Martin Buchanan. Het team wordt verder aangevuld met Gavin McCoy, Tony West, Dave Asher, Opal Bonfante en de Nederlandse radiomaker Rob de Mink.

Binnen de programmering is ruimte voor vaste tijdslots die aansluiten bij de klassieke radioschema’s uit het verleden. Emperor Rosko verzorgt op zaterdag rond het middaguur opnieuw een programma waarin muziek uit de 80s centraal staat. Aansluitend volgt Adrian Juste om 13:00 met een uitzending waarin naast muziek ook lichte entertainment en persoonlijke keuzes een plek krijgen. De muziekselectie omvat volgens de zender meerdere duizenden titels, waarmee een breed beeld van het decennium wordt neergezet en variatie wordt nagestreefd binnen het format.

80’s Heaven is wereldwijd te beluisteren via de website 80sheaven.co.uk, een eigen app, TuneIn en via smart speakers.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Account

Navigation

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.