Gerard Timmer versterkt Grand Prix Radio met strategische rol
Grand Prix Radio zet een volgende stap in de ontwikkeling naar een landelijke sportradiozender met de benoeming van Gerard Timmer als Head of Strategy and Content. De voormalig algemeen directeur van de NOS en mede-oprichter van BNN treedt per direct toe tot het management van de zender.
Met de komst van Timmer haalt Grand Prix Radio een van de meest ervaren mediabestuurders van Nederland binnen. Samen met Bart de Graaff stond hij aan de basis van BNN en bekleedde daarna diverse prominente functies, waaronder voorzitter van BNN, directeur tv-programmering bij de NPO en algemeen directeur van zowel BNNVARA als de NOS. Voor zijn bijdrage aan het medialandschap werd hij onderscheiden als Mediapersoon van het Jaar.
De aanstelling benadrukt de ambitie van Grand Prix Radio om uit te groeien tot een brede sportradiozender waarin live sport, duiding en nieuwe vormen van audio, video en social media samenkomen. Met zijn bestuurlijke ervaring, diepgaande radiokennis en uitgebreide netwerk in sport en media brengt Timmer de expertise mee die nodig is voor deze volgende fase.
Eerder werd René Oosterman, voormalig omroepdirecteur bij RTL en SBS6, aangesteld als Managing Director en Head of Operations. Hij is verantwoordelijk voor de operationele en organisatorische aansturing van de organisatie, terwijl Timmer zich richt op de strategische koers, contentontwikkeling en programmatische versterking van de zender.
Gerard Timmer treedt per direct toe tot Grand Prix Radio en zal actief bijdragen aan de verdere ontwikkeling en positionering van de zender als hét audioplatform voor sport in Nederland. Het doel is om de beleving van sport en de betekenis daarvan voor luisteraars en de sport zelf te vergroten, waarbij alle nieuwe vormen van audio, video en socials worden benut.
Grand Prix Radio is in de gehele Randstad te beluisteren via 97.6FM, via DAB+, via web, de app en de radiokanalen van onder andere Ziggo, KPN, Delta en Canal+. De zender is de exclusieve Formule 1 radiozender van Nederland met commentaar van Olav Mol. Daarnaast is F1 aan Tafel de grootste en best beluisterde Formule 1 podcast van Nederland en wordt iedere maandag gepubliceerd door Grand Prix Radio.
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.