Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Langs het tuinpad van mijn vader deze zomer op NPO Radio 5

(0 recensies)

Deze zomer gaat KRO-NCRV op NPO radio 5 met bekende Nederlanders terug in de tijd. In de zomerserie Langs Het tuinpad van mijn vader bezoeken ze plekken die bepalend zijn geweest voor hun leven en werk. Het geboortehuis, de oude school, de eerste werkplek of het steegje van die eerste zoen.

 

Zo gaat oud-commandant der strijdkrachten Peter van Uhm terug naar de bakkerij van zijn vader in Nijmegen waar hij iedere dag na school brood moest bakken.

 

VVD- kamerlid Fred Teeven bezoekt zijn geboortegrond in Haarlem. Met Liesbeth List gaan we naar Amsterdam en naar Vlieland.

 

Atlete Nelli Cooman blikt bij haar oude atletiekclub in Rotterdam terug op haar Olympische successen.

 

Doemaar-drummer René van Collem neemt ons mee op een spirituele reis die hij heeft gemaakt om van zijn drugsverslaving af te komen.

 

Historicus Herman Pleij duikt in zijn eigen geschiedenis in ’t Gooi. Met presentator Joris Linssen stappen we op de fiets in Utrecht.

 

En Henk Hofstede van de Nits gaat naar zijn oude voetbalclub in Amsterdam, J.O.S. waarover hij in 1987 het nummer J.O.S. Days schreef.

 

De serie Langs het tuinpad van mijn vader is in juli en augustus elke zondag te horen van 14:00 uur en 16:00 uur op NPO radio 5.

 

Wesbite: nporadio5.nl


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.