Geplaatst 13 augustus 201411 jr. http://www.rtlnieuws.nl/boulevard/entertainment/beeld-bekende-linkshandigen?utm_source=headliner.nl&utm_medium=link&utm_term=free&utm_content=textlink&utm_campaign=Headliner.nl
Geplaatst 13 augustus 201411 jr. Ach wat leuk ... het is weer "mijn" dag vandaag Zouden er ook linkshandige radio's zijn waar de afstemknop links van de afleesschaal zit?
Geplaatst 1 oktober 201411 jr. Nou Juul, ze gaan hier in Groningen onderzoek naar ons doen http://www.nu.nl/wetenschap/3892111/nederlandse-wetenschappers-onderzoeken-linkshandigheid.html
Geplaatst 1 oktober 201411 jr. En als je nu "bi" bent??? Ik heb rechts leren schrijven, maar het bestek ligt altijd verkeerd bij mij. En nu je het over draaitafels, mengtafels etc. hebt ook dan ben ik weer linkshandig. Rob V.
Geplaatst 1 oktober 201411 jr. Rob, ik heb die vragenlijst die in het artikel wordt genoemd vanmorgen eens ingevuld en ook voor rechtshandigen of beidehandjes zijn de vragen geschikt. Ik ben overigens nagenoeg volledig linkshandig. Het enige dat ik met rechts doe is het bedienen van de computermuis (en waarschijnlijk omdat ik mezelf dat zo heb aangeleerd).
Geplaatst 1 oktober 201411 jr. Auteur Ik "doe" twee dingen rechts, schoppen tegen een voetbal en bedienen van m'n computermuis. Toen ik op de lagere school verplicht rechts moest schrijven begon ik plotseling te stotteren. Uiteindelijk gingen m'n ouders naar de kinderarts en hij zag dat ik linkshandig ben. En toen was het voor hem duidelijk. Hij schreef een brief aan de school en toen mocht ik gewoon links schrijven en het stotteren was ineens verdwenen. We schrijven 1953.
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.