Posted September 25, 20186 yr Ik weet dat hier veel aandacht besteed is aan het radioprogramma Poster. Al veel programma's zijn al eens aangeboden maar niet meer aktief. Het gaat om de serie De Geschiedenis van de Popmuziek die verschillende jaren is uitgezonden. Ik vind alles interessant, maar ben met name op zoek naar afleveringen over The Cats. Mijn dank is bij voorbaat groot.
September 26, 20186 yr Author Heel erg bedankt Power Music voor deze aflevering. Ik zie bij Beeld en Geluid dat er ook een aflevering is opgenomen op 01 jan 1975. Daar ben ik wel heel erg nieuwsgierig naar. Mocht er meer zijn, bij voorbaat geweldig bedankt.
September 26, 20186 yr 3 uur geleden zei cdb: Heel erg bedankt Power Music voor deze aflevering. Ik zie bij Beeld en Geluid dat er ook een aflevering is opgenomen op 01 jan 1975. Daar ben ik wel heel erg nieuwsgierig naar. Mocht er meer zijn, bij voorbaat geweldig bedankt. Helaas ik heb hem niet!
September 26, 20186 yr 3 uur geleden zei cdb: Heel erg bedankt Power Music voor deze aflevering. Ik zie bij Beeld en Geluid dat er ook een aflevering is opgenomen op 01 jan 1975. Daar ben ik wel heel erg nieuwsgierig naar. Mocht er meer zijn, bij voorbaat geweldig bedankt. 1 januari 1975 ? Kan ik mij niet voorstellen. Toen waren we nog druk doende met de Geschiedenis vd Popmuziek -Internationaal. ( de blauwe pijl geeft aan "MDT" Montagedatum. De Nederlandse artiesten kwamen veel later. Geef wat meer info die jij hebt. Juul
September 26, 20186 yr Author Ik weet het niet Juul. Ik heb dit gevonden. Weet niet of de datum klopt. Misschien zegt de inhoud meer over dit programma.
September 26, 20186 yr Aha, dit zegt me ook niet zo veel. Hooguit dat B&G (HA in mijn tijd) het EEN datum hebben gegeven en dat het slaat op de latere serie in 1975 die we begonnen in oktober 1975. En ik vermoed dat dit bij B&G het interview bandje is. Want je ziet dat Jip samen met Tom de "sprekers" zijn. De aflevering in 1975 was deel 10. Uitgezonden volgens mij op 4 december 1975. En het was gebruikelijk als je geen precieze datum hebt dat ze het op 1 jan 1975 hebben gezet. Want we zijn ergens in April 1975 begonnen met interviewen en door Nederland "crossen", Ik heb het er vorige week nog met Tom over gehad. Wat een werk !!!! De serie uit 1975 was eigenlijk voor een groot deel "de moeder" van de latere series. Ik heb de hele serie uit 1975 van de masters en ik wil best morgen deel 10 uploaden. Maar het zal niet veel verschillen met de aflevering uit 1984 die "power music" beschikbaar stelde. Hier een artikel uit TROS Kompas. - Oktober 1975. This is the hidden content, please Sign In or Sign Up groet, maar weer, Juul
September 26, 20186 yr Author Dit is erg mooi Juul. Was het niet zo dat het verhaal van The Cats uit twee delen bestond? Bedankt voor alle moeite.
September 26, 20186 yr 11 minuten geleden zei cdb: Dit is erg mooi Juul. Was het niet zo dat het verhaal van The Cats uit twee delen bestond? Bedankt voor alle moeite. Nee, volgens de gegevens niet. En de draaiboeken die ik in 2009 "redde" uit de prullenmand bij de TROS wijzen daar niet op. Zeker in deze serie niet. Maar alle POSTER zaken zijn allemaal keurig gescand door Vincent dus zijn digitaal bewaard. De papieren heb ik weggegooid. Zijn ook niet bij B&G. Zelfs de kladjes van de programmaleider radio heb ik bewaard............. Foto, vlak voor dat ze de container in gingen............(archiveren is ook weggooien)
September 27, 20186 yr Hallo Juul, Goed om te lezen dat je het met Tom over Poster hebt gehad. Wij lezen als buitenstaanders weinig over Tom (ook op Facebook houdt hij zich tegenwoordig stil, in tegenstelling tot pakweg een jaar geleden, ton hij regelmatig wat plaatste en op berichten reageerde). Is het feit dat je met hem over iets relatief onbelangrijks als Poster praat een indicatie dat het met zijn gezondheid naar verhouding goed gaat? Groet, Edwin
September 27, 20186 yr Ja, het gaat goed. kwa gezondheid. Z'n computer is helemaal stuk en hij had geen zin nog om nu een nieuwe aan te schaffen. Wellicht komt het nog. We hadden kontakt naar aanleiding van die meneer die zei dat hij 2 jaar nieuwslezer was aan boord. Zowel Tom als ik hebben niks meer van hem vernomen. Zo gaat dat als iemand ontmaskerd wordt. Ik ga van de week Tom maar weer eens bellen. Enfin, voor Cor, hier is deel 10 van de Gechiedenis van de Nerlandse popmuziek uit 1975. (4 dec 1975 ) Ik heb het in mono gedaan want anders ben ik zo'n lange tijd aan het uploaden. This is the hidden content, please Sign In or Sign Up
September 27, 20186 yr Author Juul, heel erg bedankt. Deze is toch anders dan die van 1984-07-05 1900-2000 Tom Mulder - Poster - Geschiedenis Vd Ned PopMuziek Deel 27. Beter gemaakt met een uitgebreider verhaal. Prachtig. Ik ben jaren betrokken geweest bij het opbouwen van een lokale omroep. Het was echt pionieren met bijna geen financiële middelen. Jaren bezig geweest om een muziekarchief met daarbij de nodige gegevens op te bouwen. Buiten mij om hebben ze tijdens een grote opruimwoede bijna al dat papieren werk in de container gegooid. Ik heb nog wat weten te redden, maar als je dat ziet gebeuren dan springen de tranen in je ogen. Groeten Cor.
September 27, 20186 yr Dank voor je complimenten Cor. zowel Tom als ik hebben er destijds heel eg veel werk aan gehad. En onze baas, de programmaleider, vond het geen enkel probleem dat we er zoveel tijd aan werkten. Maar we moesten ook al die mensen opsporen. Er was geen internet enz. Dus dat was als het bijvoorbeeld over de Haagse bandjes ging belde ik altijd echte Hagenees Ruud van Dulkenraad. Hij was in de jaren 60 en 70 hoofdredacteur van MuziekExpress. En voor de rest ons eigen netwerk raadplegen. Een hele hoop bellen vaak ook s'avonds en via via kom je wel ergens. Enfin, we zijn beide trots op het resultaat. En zo ging dat dan, met de Stereo Nagra. ( foto ©Jelle Boonstra ) En in 2009 kreeg ik deze mail van de secretaresse van de radio baas:
September 28, 20186 yr Author Nog netjes dat ze je nog even snel dit bericht stuurden. Wel kort dag zo die 6 Maart. Mooi verhaal Juul. De jongelui bij de radio tegenwoordig hebben de wereld voor hun neus. En het gaat nog niet snel genoeg. Toen ik vroeger nog radioprogramma's maakte bij de lokale omroep, was je toch wel een week bezig om je programma met wat items te vullen. Sommigen waren moeilijk te bereiken, waren bijna nooit thuis. En het bestuur maar klagen over de enorme telefoonkosten. En voor de rest, bladen kopen, boeken lezen of een goeie kennis die ergens verstand van had. Je wist niet beter en achteraf, toch een mooie tijd.
September 28, 20186 yr Kwa Volendam hadden we het makkelijk, gewoon effe Jaap Buijs bellen. die regelde alles...............
September 30, 20186 yr Author Jan en Jaap Buijs. Prachtige mensen waren dat. Nog oude buren. Ik zie ze nog zitten aan hun bureau in een bovenkamer van hun ouderlijk huis in Volendam. Hun eerste boekinskantoor. De demonstratie in Den Haag op 18 April stond er aan te komen. Mede georganiseerd door Jan en Jaap. Daar moest ik natuurlijk bij zijn. Ik bij de buren aanbellen en mevrouw Buijs (de moeder van) deed open. Vroeg ik of Jan of Jaap nog thuis waren. Ja oor. Gaan moar nair boeve, je wete de weg. Prachtig.
September 30, 20186 yr Ja, Jaap geweldige gozer. Ook vaak op onze reunie's. Hier Jaap en Rob Out bij de voorbereiding van de aktie. foto: ©Hans Becker.
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.