Geplaatst 16 februari 20196 jr. Brass Incorporated – At the sign of the Swinging Cymbal. De muziekkenner bij uitstek zal denken: fout, dat is toch van Bryan Fahey. Klopt helemaal want die componeerde het nummer maar deze versie werd in 1970 opgenomen door de Britse formatie Brass Incorporated en werd uitgebracht op het Pye platenlabel. Het was Kenny Page die het nummer op de Voice of Peace gebruikte als eindtune voor ‘The Golden Hour’ in 1988. Page had eerder ook al bij Radio Caroline gewerkt maar begon zijn loopbaan bij Radio Clyde in Schotland. In 2002 overleed hij op de leeftijd van 47 jaar. https://filesender.surf.nl/?s=download&token=53cd6eb2-6b0a-405e-8773-bb26face95dc
Geplaatst 16 februari 20196 jr. Auteur Zojuist zei Omnivoor: Werd ook op de BBC gebruikt begin jaren 90 (Radio 1) Beste Omnivoor (hoe je ook echt mag heten) Vanaf 1970 werd deze uitvoering gebruikt voor Pick of the Pops op de BBC
Geplaatst 16 februari 20196 jr. Dat bedoelde ik HK, maar dat hoorde ik pas in 1992 (om precies te zijn) voor het eerst, en nu herinner me ik het programma/de naam van het programma ook weer. Bedankt voor de aanvulling.
Geplaatst 16 februari 20196 jr. Auteur Het was in de begin jaren zestig natuurlijk de uitvoering van Fahey die al gebruikt werd. De draadomroep was nog overheersend in huis totdat de eerste transistorradio rond 1963 intrede deed. Wij mochten alleen naar Pick of the Pops via de draadomroep zondagmiddag laat luisteren als we eerder die dag via de draadomroep en de BRT het Belcanto Concert hadden beluisterd. Muzikale opvoeding waarvan ik nooit verdriet heb gehad!
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.