Geplaatst 29 april 20196 jr. Ter info, vond ik op 112 Achterhoek Nieuws, gr Jandoet Agentschap Telecom haalt piratenzender Station Rijzende Zon en Combinatie Twente uit de lucht Neede Geplaatst op: 26 april 2019, 08:26 Neede -Aan de Visschemosdijk in het buitengebied van Neede heeft de politie donderdagavond, in samenwerking met het Agentschap Telecom, een illegale zender in beslag genomen en ontmanteld. De apparatuur, bestaande uit drie zeecontainers en een zendmast van 65 meter hoog, stond opgesteld in een natuurgebied van Staats Bosbeheer. In een van de containers bevond zich een groot aggregaat welke het geheel van electriciteit voorzag. Alle apparatuur werd door een gespecialiseerd bedrijf afgevoerd. In verband met de invallende duisternis werd door de brandweer de vindplaats verlicht. Het ontmantelen van de zender trok veel bekijks. Tientallen personen kwamen op de werkzaamheden, welke zonder problemen verliepen, af. Door het Agentschap Telecom wordt een nader onderzoek ingesteld. Er werden voor zover bekend geen aanhoudingen verricht. Het zou gaan om de zender van Station Rijzende Zon en Combinatie Twente.
Geplaatst 17 juni 20196 jr. O jawel ze zijn er nog wel hoor. In soorten en maten zelfs. Maar wat ik dan weer niet snap is deze: Door het Agentschap Telecom wordt een nader onderzoek ingesteld. Ik weet niet of ik die zin heel serieus kan nemen Wacht dan toch even tot dat er iemand diesel bij komt vullen, denk ik dan.
Geplaatst 18 juni 20196 jr. 20 uur geleden zei peellandfm: O jawel ze zijn er nog wel hoor. In soorten en maten zelfs. Maar wat ik dan weer niet snap is deze: Door het Agentschap Telecom wordt een nader onderzoek ingesteld. Ik weet niet of ik die zin heel serieus kan nemen Wacht dan toch even tot dat er iemand diesel bij komt vullen, denk ik dan. Veel handiger is de voedingslijn naar de antenne s doorknippen. Dan komt er wel iemand op af. 10 uur geleden zei radio tpot: Dat wil dan niet zeggen dat deze persoon de eigenaar is. Theo Nee, maar dan heb je wel iemand die er naar toe kan leiden. Bovendien is die strafbaar wegens medewerking etc. 3 containers? 1tje generator met tank, 1tje zender, of de tank zat apart in de 3e. Hoe dan ook, het geheel kan nog wat opleveren bij de veiling.
Geplaatst 19 juni 20196 jr. Op 18-6-2019 om 07:54 zei radio tpot: Dat wil dan niet zeggen dat deze persoon de eigenaar is. Theo Met deze opzet is mede eigenaar wel aannemelijk, maar wat Ruud zegt is inderdaad efficiënter
Geplaatst 26 juni 20196 jr. Zolang in de studio alles via internet gaat valt er weinig te beginnen. Er is al eens een rechtszaak geweest en die heeft het AT verloren zoals vele andere rechtszaken.
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.