Geplaatst 16 september 20196 jr. Dit is misschien niet de juiste plek (of misschien juist wel) en heeft zijdelings iets met radio en media te maken. Ik zoek eigenlijk meer gegevens over het platenlabel Almadisk aangegeven met adres Sarphatipark 75 Amsterdam. Zover ik kan vinden, is dit label alleen gebruikt voor de eerste singel van The Cats - The Jukebox in 1965. Weet iemand misschien de oorsprong van dit label? Groeten, Cor. 17 september 20196 jr. bewerkt door cdb
Geplaatst 17 september 20196 jr. Auteur Ik probeer het hier nog een keer. Ik zoek eigenlijk meer gegevens over het platenlabel Almadisk aangegeven met adres Sarphatipark 75 Amsterdam. Zover ik kan vinden, is dit label alleen gebruikt voor de eerste singel van The Cats - The Jukebox in 1965. Weet iemand misschien de oorsprong van dit label? Groeten, Cor.
Geplaatst 17 september 20196 jr. Auteur 1 uur geleden zei Juul: Tip........Arnold Murhen? Die was er toch bij? Ja Juul, die heeft daar wel eens iets over verteld. Met name over de opname in een klein gewoon kamertje met eenvoudige apparatuur en dat het over een klein platenlabeltje ging. Ik dacht, misschien is daar meer over bekend. Het is toch wel gek dat dit label (voor zover bekend) maar 1 single heeft uitgebracht. Bedankt voor je reactie.
Geplaatst 17 september 20196 jr. Ik weet dat wij in de Veronica discotheek dat singletje hadden. Was veel gevraagd in MTUW. Maar ja, die discotheek is er niet meer. Helaas.
Geplaatst 18 september 20196 jr. Op 16-9-2019 om 22:00 zei cdb: Dit is misschien niet de juiste plek (of misschien juist wel) en heeft zijdelings iets met radio en media te maken. Ik zoek eigenlijk meer gegevens over het platenlabel Almadisk aangegeven met adres Sarphatipark 75 Amsterdam. Zover ik kan vinden, is dit label alleen gebruikt voor de eerste singel van The Cats - The Jukebox in 1965. Weet iemand misschien de oorsprong van dit label? Groeten, Cor. Wikipedia verteld het verhaal compleet van If I didn't have a dime to play the juke-box maar almadisk komt daar niet als label uit. https://nl.wikipedia.org/wiki/If_I_didn't_have_a_dime_to_play_the_juke-box Nico. 20 uur geleden zei Juul: Ik weet dat wij in de Veronica discotheek dat singletje hadden. Was veel gevraagd in MTUW. Maar ja, die discotheek is er niet meer. Helaas. Juul, Ik heb een kopie voor je als wil. Het leuke is het heeft een connectie met Veronica en textiel handel. Nico.
Geplaatst 18 september 20196 jr. Dag Nico. maar wat bedoel je met een kopie? Het audio heb ik wel.......... Of bedoel je de hoes? Die heb ik nooit gezien. Die werd er nl direct vanaf gedaan als we de plaat kregen. Voorkwam het weer terug doen in de verkeerde hoes.
Geplaatst 18 september 20196 jr. 28 minuten geleden zei Juul: Dag Nico. maar wat bedoel je met een kopie? Het audio heb ik wel.......... Of bedoel je de hoes? Die heb ik nooit gezien. Die werd er nl direct vanaf gedaan als we de plaat kregen. Voorkwam het weer terug doen in de verkeerde hoes. Dag Juul, Ik bedoelde Audio, ook ik heb niet de hoes en het vinyl. Groet, Nico.
Geplaatst 19 september 20196 jr. Auteur Dat hele verhaal op Wikipedia klopt, maar de single is ook uitgebracht op Almadisk 1965. De enige single op dit label. Het blijkt een sublabel te zijn van Durlaphone. Durlaphone bracht de singles uit onder eigen naam en onder sublabels als Almadisk en Omega. Weten we dat ook weer. Maar het waarom is mij nog niet helemaal duidelijk. 19 september 20196 jr. bewerkt door cdb
Geplaatst 19 september 20196 jr. Auteur Op 17-9-2019 om 20:39 zei Juul: Ik weet dat wij in de Veronica discotheek dat singletje hadden. Was veel gevraagd in MTUW. Maar ja, die discotheek is er niet meer. Helaas. Dat is leuk Juul. Dat plaatje is trouwens een gewild collectors item. Is denk ik een paar keer in 1965 gedraaid door onder andere Willem van Kooten die toen gelijk maar een stempel op alle muziek uit Volendam gezet heeft door het palingsound te benoemen. Daar was en is niet iedereen blij mee. Ook in de Jukebox van Stan Haag werd het regelmatig gedraaid. De originele single klonk voor geen meter en was eigenlijk niet geschikt om op radio te draaien. Groeten Cor.
Geplaatst 6 augustus 20205 jr. Als je nog steeds meer wil weten contact mij via FB. Almadisk was van mijn moeder en ik ben opgegroeid op sarphatiepark 75. Suzette Bronkhorst
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.