Geplaatst 13 maart 20214 jr. Inderdaad zeer mooie foto's. De studio was precies professioneler dan die op de Ross, of heb ik het verkeerd? Jammer van het antennesysteem, die masten, dat was toch om problemen vragen. Als je bedenkt dat die grote mast op de Ross er al moest aan geloven, dat die lichte masten van de Communicator er niet lang zouden staan. Jammer. Ik wisselde dagelijks enkele malen tussen Caroline, Monique en Laser die dagen. Echt mooie tijden toen.
Geplaatst 13 maart 20214 jr. ja Laser had mijn voorkeur toen, maar kon het slecht horen ze zaten gelijk met een duitse zender. Maar kon wel horten dat de kleur van het geluid echt anders was dan wat gebruikelijk was toen. Geen Orban sound, maar een level hoger. Theo
Doe mee aan het gesprek
Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.