Geplaatst 16 maart 20223 jr. Bij sloopbedrijf van der Marel in Ouwerkerk, ook de Fredericia van Radio Caroline North werd daar gesloopt.
Geplaatst 16 maart 20223 jr. 32 minuten geleden zei Robin Westhof: Bij sloopbedrijf van der Marel in Ouwerkerk, ook de Fredericia van Radio Caroline North werd daar gesloopt. VOp 1 september 1974 kwam het schip aan in Vlissingen, waar het vrijwel meteen aan de ketting werd gelegd omdat de huur van de zender niet zou zijn betaald. Klopt het dat het daar nog tot eind april 1975 onbeheerd bleef liggen en dat de hele inboedel vlak voor de openbare verkoop werd gestolen?
Geplaatst 16 maart 20223 jr. Auteur 47 minuten geleden zei Robin Westhof: Bij sloopbedrijf van der Marel in Ouwerkerk, ook de Fredericia van Radio Caroline North werd daar gesloopt. Oke dank u, de Magdalena en twee van de Delmare schepen zijn daar ook gesloopt. De Norderney heeft er ook gelegen maar nog net op tijd verkocht. Zojuist zei Lokeend: Oke dank u, de Magdalena en twee van de Delmare schepen zijn daar ook gesloopt. De Norderney heeft er ook gelegen maar nog net op tijd verkocht. Ik woon er een kilometer 0f 8 vandaan.
Geplaatst 17 maart 20223 jr. 18 uur geleden zei Bart Van Peer: Klopt het dat het daar nog tot eind april 1975 onbeheerd bleef liggen en dat de hele inboedel vlak voor de openbare verkoop werd gestolen? Echt helemaal duidelijk is het (mij) nooit geworden. Volgens RadioVisie: "1975: Tijdens een openbare veiling wordt de ‘Jeanine’, het zendschip van Radio Atlantis, aan de scheepswerfeigenaar Rinus Van der Marel in Ouwerkerk verkocht. Net voor de overeenkomst, stelen onbekenden de dure studioapparatuur. Na betaling van de havenautoriteiten verdwijnt de opbrengst naar de vorige eigenaar Steph Willemsen en niet naar Adriaan van Landschoot. " https://radiovisie.eu/het-radiodagboek-van-28-april/ https://www.radiotrefpunt.nl/forums/topic/47450-adriaan-van-landschoot/
Geplaatst 17 maart 20223 jr. Auteur 4 uur geleden zei Robin Westhof: Echt helemaal duidelijk is het (mij) nooit geworden. Volgens RadioVisie: "1975: Tijdens een openbare veiling wordt de ‘Jeanine’, het zendschip van Radio Atlantis, aan de scheepswerfeigenaar Rinus Van der Marel in Ouwerkerk verkocht. Net voor de overeenkomst, stelen onbekenden de dure studioapparatuur. Na betaling van de havenautoriteiten verdwijnt de opbrengst naar de vorige eigenaar Steph Willemsen en niet naar Adriaan van Landschoot. " https://radiovisie.eu/het-radiodagboek-van-28-april/ https://www.radiotrefpunt.nl/forums/topic/47450-adriaan-van-landschoot/ Ouwerkerk moet dan Viane zijn, plaatsje net naast Ouwerkerk.
Doe mee aan het gesprek
Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.