June 23Jun 23 Popular Post Uitgebreid artikel over zeezenders in Amerika, voornamelijk Radio Free America van een hele rechtse dominee.Gaat ook over Europa en Nederland/Veronica, Jelle Boonstra wordt geciteerd.https://www.nj.com/politics/2026/06/long-before-the-fcc-launched-its-war-on-broadcasters-a-pirate-ship-appeared-off-the-coast-of-nj.html
June 24Jun 24 Tja, ik ook Henk. Maar ja Allan is tegenwoordig de eigenaar van WBCQ.Maar goed ter compensatie: Rob V. Edited June 24Jun 24 by de redactie YouTube link vervangen voor de 'delen' link van de video om hem zichtbaar te maken.
June 24Jun 24 Popular Post Interessant item, Ruud. Dank. Ik heb deze opname al een flinke tijd in de verzameling. Past goed bij dit item: https://pixeldrain.com/u/wHN8fGdk RadioFreeAmerica-19730919-CarlMcIntire.mp3
June 27Jun 27 Hans Knot heeft ooit de oudste zeezenders beschreven. Die schepen waren gestart om de drooglegging te omzeilen buiten de territoriale wateren van de US. Dan kon er ook wel een radiozender aan boord, vooral om de passagiers te vermaken met muziek.Ik heb even geen betere link:<https://en.wikipedia.org/wiki/Pirate_radio_in_North_America#Stations_from_international_waters>Rink
June 27Jun 27 Wat ik ook wel een beetje mis zijn de dutch west indie's waren daar ook piraten actief, zoals wij die in Nederland kenden?
June 27Jun 27 Author Je bedoelt Ned Antillen.Daar gewoond, nooit iets van piraten gehoord. Er is daar gewoon commerciele omroep, dus waarom zou je piraatje spelen.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.