Stars in Heaven Top 110 op Hemelvaartsdag bij Radio 10
Op Hemelvaartsdag brengt Radio 10 een eerbetoon aan artiesten die niet meer onder ons zijn. De radiozender zendt dan de Stars in Heaven Top 110 uit, een lijst met de grootste hits ooit gemaakt door artiesten die inmiddels zijn overleden.
Op Hemelvaartsdag, 5 mei, staat Radio 10 stil bij artiesten die er niet meer zijn maar wel een enorme muzikale erfenis hebben achtergelaten. Luisteraars kunnen vanaf 29 april stemmen op de muziek van de ‘Stars in Heaven’. Op de keuzelijst staat bijvoorbeeld de muziek van legendes als Michael Jackson, John Lennon, Amy Winehouse en Freddie Mercury. Maar ook muziek van grote iconen die ons recent zijn ontvallen, zoals David Bowie en Prince.
Stemmen voor de Stars in Heaven Top 110 kan tot en met dinsdag 3 mei. De hele lijst hoor je op Hemelvaartsdag, 5 mei, tussen 07:00 en 16:00 uur op Radio 10.
Website: radio10.nl
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.