Discoweek op Radio 6 Soul & Jazz
Radio 6 Soul & Jazz draait van zaterdag 7 tot en met vrijdag 13 juni de beste discoplaten ooit. De hele week klinkt de lekkerste discomuziek uit de boxen van de publieke soul- en jazz zender. Vrijdag 13 juni is de finale met de Radio 6 Discolijst. Luisteraars kiezen hiervoor op www.radio6.nl de beste en mooiste disco hits.
Al meer dan 40 jaar is discomuziek hot. Dankzij artiesten als Prince, Chic, Earth Wind & Fire, Pharrell, Kool & The Gang, Robin Thicke en Michael Jackson is het genre springlevend. Luisteraars horen zeven dagen lang de lekkerste discomuziek. Radio 6 Soul & Jazz draait discoclassics als ‘Disco Inferno’ van de Trammps, maar ook hits van nu als ‘Get Lucky’ van Daft Punk feat. Pharrell & Nile Rodgers. De hele week knalt discomuziek uit de Radio 6 speakers en geldt ‘Don’t Stop Till you get Enough’.
Radio 6 Discolijst en afterparty
De Radio 6 Discolijst telt op vrijdag 13 juni van 09:00 tot 19:00 uur af naar de allerbeste discotrack uit de geschiedenis. Luisteraars stellen de lijst samen door te stemmen via de website van Radio 6 Soul & Jazz. Daar kan iedereen tot en met donderdag 12 juni 16:00 uur zijn of haar lijst met favoriete discohits samenstellen en delen via Twitter en Facebook. Radio 6 dj Gerard Ekdom verzorgt op vrijdag 13 juni van 19:00 tot 21:00 uur de afterparty van de Discoweek. In Ekdoms After Dinner Trip draait hij zijn favoriete discoplaatjes en sluit daarmee de Discoweek swingend af.
Website: www.radio6.nl
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.