Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Milouska Meulens opvolger van Janine Abbring bij Vroege Vogels

(0 recensies)

Menno Bentveld krijgt een nieuw gezicht naast zich: Milouska Meulens presenteert vanaf september samen met hem het VARA-programma Vroege Vogels op radio en tv. Dat werd zojuist bekendgemaakt tijdens een speciale jubileumuitzending van Vroege Vogels naar aanleiding van zestig jaar natuurradio bij de VARA op de zondagochtend. Milouska volgt Janine Abbring op.

 

Milouska Meulens (Curaçao, 1973) keert terug op het VARA-nest. Ze studeerde aan de School voor Journalistiek in Utrecht en begon haar loopbaan als stagiair bij VARA’s Middageditie. Daarna deed ze ervaring op bij de VARA-programma’s Bloed, Zweet en Tranen en ZEMBLA. Sinds 2000 werkt ze voor het Jeugdjournaal bij de NOS, sinds 2001 als presentator en verslaggever. In 2006 was ze ‘de mol’ in het tv-programma ‘Wie is de mol?’.

 

Milouska: “Ik vind het een grote eer om bij Vroege Vogels aan de slag te gaan. Het is een van de radioprogramma’s waar ik mee ben opgegroeid, want toen het nog helemaal niet zo hip was om bezig te zijn met natuur en milieu, zette ik als romantische tiener met wereldverbeterende ambities de wekker om naar Vroege Vogels te kunnen luisteren. En nu kan ik als volwassen journalist die ambitie om de wereld een beetje mooier te maken, realiseren.”

 

“Bij de NOS heb ik een geweldige tijd gehad, waar ik heel dankbaar voor ben en waar ik met een enorm goed gevoel op terugkijk”, aldus Milouska. “Nu is het tijd om mijn vleugels nog verder uit te slaan, al keer ik in zekere zin weer terug op het oude vertrouwde VARA-nest.”

 

Robert Kievit, mediadirecteur BNN-VARA: “Natuur in Nederland is al decennia zeer belangrijk voor de VARA. Door te luisteren en te kijken naar Vroege Vogels Radio en TV, word je geconfronteerd met de schoonheid en kwetsbaarheid van de natuur. We zochten naar een sterke en bevlogen presentator, die zich persoonlijk betrokken voelt bij natuur en milieu. En we hebben haar gevonden: Milouska Meulens. De leefomgeving gaat haar echt aan het hart. Vanuit die betrokkenheid zal ze ook als maker aan het programma verbonden zijn. We zijn enorm blij met de komst van Milouska als nieuwe presentator van Vroege Vogels Radio en TV.”

 

Het natuur- en milieuprogramma Vroege Vogels is wekelijks te beluisteren op de zondagochtend van zeven tot tien op NPO Radio 1. Het is inmiddels één van de langst bestaande en best beluisterde programma’s op de zender. Vanaf 1 september 2015 is Vroege Vogels ook weer op tv te zien, wekelijks op dinsdag op NPO 2.

 

Website: vroegevogels.vara.nl


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.