Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

DJ Sample wint finale van MNM Start To DJ 2014

(0 recensies)

Sam Pets (21) uit Schelle ofwel Sample is zonet op MNM uitgeroepen tot de winnaar van MNM Start To DJ 2014. Hij won de finale van DJ Stream, Sami Marzouki (17) uit Ronse tijdens een spannende live uitzending vanuit surfclub De Kwinte in Westende. De afgelopen vijf weken ging Thibaut Renard voor de vierde keer al op zoek naar de beste jonge onbekende dj van Vlaanderen. De winnaar van MNM Start To DJ draait de openingsset op de main stage van Summerfestival 2015 en krijgt er een boekingscontract bovenop.

 

MNM Start To Dj en Poppunt zoeken elke zomer jonge dj’s die met enkele platen een feest in brand steken. Ze spelen van clubby, electro, mashup tot urban en zijn niet vies van een pak stevig hits.

 

Winnaar DJ Sample / Sam Pets: “Ik draai een mix van de beste commerciële, urban en trap platen. Kortom, alles wat een feest doet losbarsten. Het absolute hoogtepunt van 2014 is ongetwijfeld het mogen proeven van de festival wereld door een plekje veroverd te hebben op de line-up van Sunrise Festival. Hopelijk volgen er meer zo’n dingen! Deze wedstrijd winnen is werkelijk ongelooflijk, ik had er nooit op durven hopen om vandaag te kunnen winnen van zo’n sterke tegenkandidaat. Vanaf nu kan het echt beginnen, laat de feestjes maar komen”.

 

Website: www.mnm.be


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.