Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Julius op bezoek bij Wijnand Speelman in de ‘1uurService’

(0 recensies)

De jongens van Julius hadden stuk voor stuk al wat kilometers gemaakt in de muziek. Ze zaten in uiteenlopende bands; behaalden successen. Maar wat ze vaak misten was simpelweg: ongedwongen muziek maken. Op een bepaald moment gingen ze daar allemaal naar op zoek en … begon het verhaal van JULIUS. In de nacht van zondag 3 op maandag 4 augustus tussen 00:00 en 01:00 uur vertellen de bandleden het hele verhaal bij Wijnand Speelman in de ‘1uurService’ op 3FM.

 

Gitarist Erik Meereboer vertelt: “Ik kende Michiel Rietveld nog van de middelbare school. Toen we elkaar na jaren weer tegenkwamen, ging het al snel over muziek en af en toe pingelden we samen op de gitaar. Muzikaal klikte het, maar twee gitaristen maakt natuurlijk nog geen band.”
Michiel werkte in diezelfde tijd voor een studieopdracht aan het conservatorium samen met zanger Koen Brouwer. Koen kwam muzikaal gezien uit een heel ander hoek, maar Michiel bracht hem toch in contact met Erik. En hoewel Koen meer een pop/R&B achtergrond heeft en de andere jongens uit het alternatieve circuit komen, was het een goede match.
Erik (lachend:)“Het was bijna niet te geloven. Koen zat nota bene ooit in een boyband! Maar goed toen was hij vijftien dus we vergeven hem deze jeugdzonde.”

 

Naast schitterende muziek en verhalen van Julius maken luisteraars kans op vrijkaarten voor The Brave festival op 23 augustus in de Tuinen van West in Amsterdam.

 

Website: eo.nl/xnoizz


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.