Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Menno Koningsberger benoemd tot CEO van de 538Groep

(0 recensies)

Per 1 juni is Menno Koningsberger benoemd tot CEO van de 538Groep. Hij volgt in die functie Jacqueline Smit op die het bedrijf na bijna twee jaar verlaat. In de afgelopen periode heeft zij de 538Groep door een belangrijke transitie geloodst en fit gemaakt voor het actuele speelveld. Naast de radiozenders Radio 538 en SLAM!FM is het bedrijf actief in TV, events, concepts en digital.

 

Menno Koningsberger (42) is nu nog Algemeen Directeur van Q-music. Hij is sinds 2012 actief in de radiobranche als directeur, als voorzitter van de Vereniging Commerciële Radio (VCR) en als bestuurslid van het Radio Advies Buro (RAB). Koningsberger heeft ruime ervaring in marketing, sales en het leiden van grotere teams. Sinds 1997 heeft hij gewerkt bij gerenommeerde merkspelers als Q-music, Mars en Reckitt Benckiser.

 

Menno Koningsberger: “Merken, muziek en marketing zijn mijn drie passies, die bij een leidende radiospeler als de 538Groep perfect bij elkaar komen. Ik kijk er zeer naar uit om een team met getalenteerde radiomensen te mogen aansturen, waarbij de luisteraar altijd het uitgangspunt zal zijn.”

 

Website: www.538.nl


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.