Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Qmusic blijft derde grootste radiozender in Vlaanderen

(0 recensies)

Het CIM heeft vanmorgen de nieuwe luistercijfers voor de Vlaamse radiomarkt bekend gemaakt. Deze resultaten bestrijken de periode van 7 januari tot en met 15 april 2017.


Qmusic haalt 11,1% marktaandeel op 12+ en blijft hiermee de derde grootste radiozender in Vlaanderen. In bereik is Qmusic de tweede grootste zender met 760.000 Vlamingen die dagelijks luisteren. Joe haalt 8,4% marktaandeel op 12+ en haalt daarmee 1 van de beste scores van de afgelopen jaren. Op de commercieel belangrijke doelgroep 18-54 blijven Qmusic en Joe samen stabiel met 28,5% marktaandeel.


Iwan Reuvekamp, programmadirecteur radio: “We blikken terug op een fijn voorjaar. We hebben weer heel wat zotte projecten kunnen steunen met de Plezante Premies bij Qmusic en Joe heeft alle broers en zussen in Vlaanderen op een piëdestal gezet met de Heilige Broer- en Zusdag. We kijken nu uit naar de zomer waar we met onze beide zenders onze luisteraars opzoeken: we openen opnieuw ons Q-Beach House en Joe maakt live radio op heel wat zomerevents. Ondertussen zijn we achter de schermen volop bezig met de voorbereidingen van het najaar, al houden we die plannen nog even geheim.”


Qmusic start morgen, 1 juni, met de Foute Maand om af te tellen naar de Foute Party op 30 juni 2017 in Flanders Expo in Gent. Op 1 juli opent Qmusic opnieuw de deuren van het Q-Beach House in Oostende. Joe staat vanaf maandag 19 juni tijdens Celebrate the 90’s helemaal in het teken van de iconische jaren ’90. In de zomer trakteert Joe op ijsjes met de Joe-ijskar en de radiozender trekt met de Joe-zomerbus naar heel wat events in gemeenten en steden om live radio te maken.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.